Co učitelkám?

zobrazeno 2982×

Vložil(a): Minnie, 6. 6. 2017 20.25

Tak jsem se včera dozvěděla, že od září přestupuje dcera ze své třídy do předškoláků. No nadšená z toho moc není, já taky ne ale co už nenadělám nic. Čili nekončí školku úplně ale opouští současné učitelky. A já se ptám co jim na konci roku donést? Vloni nesla dcera květiny a čokoládu, letos bych to nechala taky ale ještě něco k tomu jako poděkování že jsou nej a že jsme s nima byli spokojení. Partner říkal že by koupil kvalitní víno to se mi nezdá špatné ale nevíme jaké pijí. Máte nějaký nápad co jim vzít? Půjdeme s dcerou poslední den poděkovat osobně. Asi slzičky neudržím :) l když se neloučíme definitivně, budeme se potkávat dál na zahradě atd a za 2 roky tam nastoupí mladší. Ale stejně...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Monuli, 7. 6. 2018, 21.08

Jako malá jsem nosila porcelánové figurky,bonbonieru,kytku

Pavla H., 7. 6. 2018, 19.04

My tedy končíme a jdeme do školy,ale budu dávat každé balíček z Manufaktury.Co v něm bude vybere dcera 🙂

navji, 13. 6. 2017, 21.42

jako učitelka mám pár tipů - sypaný čaj, svíčka, čokoláda, květina, bižuterie (náramek, korále aj.), obrázky, kniha (pohádky, říkadla aj - to se hodí vždy), šátek, něco na relax (pěna do koupe aj.), ozdobné pero, přáníčko, cokoliv vyrobené doma aj. co moc nemusíme: porcelánové věcičky, věci na vystavování, obrazy aj. věci do domácnosti.....mně osobně přijde divné, když mi dítě donese alkohol (víno), přijde mi, jako by se dítě naučilo, že stačí dát láhev a pohoda ale to je na každém

Lipi4, 13. 6. 2017, 15.35

My budeme dávat láhev vína, jenž bude zabalená v papíru, který vyrobí/pomaluje syn

Suri

Suri, 13. 6. 2017, 15.02

Syn chodí do školky, loni učitelkám nesl každé obrázek, otisk svých nožiček alá motýl a k tomu kornoutek s oříšky v čokoládě a druhé ve slané variantě, protože o té jsme měla zjištěné, že sladké nejí, ale miluje slané a maso

Eliška Kozlova, 1. 7. 2017, 9.26

Oříšky bych si také nechala líbit, na nervy jsou lepší než čokoláda a obrázek je také krásný

Alexandra, 13. 6. 2017, 13.12

Dcera vloni namalovala každé učitelce obrázek, jak s jednou hrají na klavír (mají s ní hudební kroužek) a s druhou cvičí. Některé děti na obrázku seděly na židličce jako diváci (asi to měla být besídka). Obrázky jsem podle instrukcí dcery popsala, kdo je kdo a co dělá a zalaminovala jsem jim je. Byly dojaté a bylo to osobní. I když obrázků malují s dětmi hodně, většinou jsou pro nás, rodiče. Tohle bylo pro ně.

jitka46

jitka46, 11. 6. 2017, 21.37

dala bych třeba sypaný čaj z Oxalis

jitkamety

jitkamety, 10. 6. 2017, 10.06

Já bych neco s dcerkou vytvorila na pamatku

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.09

To je vždy těžké - věcí na památku mají hodně, kytička nikdy neuškodí...Já dávám většinou doma vyrobené marmelády - dcerka je ozdobí + nějaké dobroty z DM...

Kamila Pecharová, 9. 6. 2017, 13.59

Dnes jsem v květinářství viděla krásná voňavá mýdla a napadl mě třeba kvetoucí čaj..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů