Ketofit dieta

zobrazeno 1787×

Vložil(a): Verullis, 22. 12. 2021 23.01

Zdravím, zajímalo by mě jestli jste některá nedržela tuto dietu ? :) Dá se na ní opravdu zhubnout ? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lenuleprusova, 24. 1. 2024, 17.19

Ketofit jsem zkusila a ze všech keto diet mi zachutnal nejvíc, jedla jsem přes den pečivo, omeletu, polívku se zeleninou, koktejl, dezerty. Rajská polévka je vážně výborná, čoko tyčinky, citronové taky. Neměla jsem problém s ničím.

Laurel456, 26. 7. 2023, 8.43

Já jsem tuhle dietu zkoušela, ale přiznám se, že mi nevyhovovala jídla... Neoslovil mě koktejl bez chutě, do kterého se dávají příchuťové tablety. Nevím, nějak to nebylo pro mě Takže jsem pak zkusila jen na ochutnání dietu https://www.ketodiet.cz/ a to už jsem byla spokojená. Koktejly chuťově dokonalý a nejen ty. Polívky jsou super, kaše taky. A navíc mají další produkty, díky kterým se dá ídelníček krásně zpestřit.

Eliiika85, 5. 9. 2023, 23.16

Koukala jsem se na jejich e-shop https://www.ketodiet.cz/eshop/ a jako musím říct, že ty produkty jsou velmi zajímavý... to je opravdu možné mlsat zdravě?

Kristynka88, 12. 2. 2024, 13.44

Taky jsem toho zkusila víc a chutnala mi jenom Ketodiet, mají ty jídla opravdu chutná, doteď si od nich objednávám, teď mají i super slevy tak jsem dělala větší objednávku

Cestovatelka333, 30. 4. 2023, 14.30

Tak by jsi mohla vyzkoušet ketofit.Je to nejlepší dieta na hubnutí,která obsahuje minimum sacharidů ze všech.

Cuketa100, 27. 4. 2023, 21.14

Problém je v tom,že já dlouho u žádné zdravé stravy nevydržím.Prostě se mi to nechce chystat.Zabere to hrozně moc času.Na ten sport nemám čas už vůbec.

Cestovatelka333, 21. 4. 2023, 11.16

A co třeba vyzkoušet nějaký pohyb a upravit stravu.Myslím,že by kila mohla jít touto cestou taky dolů.

Cuketa100, 18. 4. 2023, 13.35

Ahoj holky, můžete mi poradit jak jednoduše shodit přebytečná kila?Chci vážně nějakou dietu,která funguje.

Kubanka111

Kubanka111, 14. 3. 2023, 14.19

Ahoj holky už dlouho se trápím a nedaří se mi zhubnout, tak tady pročítám diskuze a docela si pohrávám s myšlenkou, že bych ketofit dietu vyzkoušela. Kolik se Vám podařilo zhubnout a daří se Vám váhu držet? A ještě by mě zajímalo jak ty jídla chutnají, zda nejsou moc umělé, protože to já úplně nemusím.

Jana22, 27. 3. 2023, 16.28

Ahoj mě se podařilo zhubnout 12 kilo za 3 měsíce. A konečně mám postavu po které jsem toužila. Jídla mi chutnaly, vůbec nejsou umělé, ba naopak i dnes si občas jejich jídlo dám a chutná pořád . Takže bych se toho nebála, navíc si můžeš zvolit program podle toho kolik potřebuješ zhubnout. Díky tomu, že obsahuje nejméně sacharidů, tak to jde rychle .

Kubanka111

Kubanka111, 31. 3. 2023, 15.42

No tak to jsi mě neskutečně potěšila, dívala jsem se rovnou i na jejich stránky a ty recenze a příběhy mě dost namotivovaly.

Misacek, 19. 12. 2022, 23.03

Aha a nepřišlo ti, že by ta dieta byla nějaká jiná kvůli tomu sníženému obsahu sacharidů? Já nevím, třeba ochuzená... Na chuti jídel?

Soniiiciii, 14. 12. 2022, 18.42

Tak holky, díky všem, co jsme se zapojily. Já si nakonec taky zvolila tu dietu https://www.ketofit.cz/. A vedly mě k tomu dva důvodu - jednak ten snížený obsah sacharidů a jednak to, že dieta v sobě obsahuje potřebné vitamíny, takže není třeba nic doplňovat. A jako bonus, to jsem byla fakt nadšená, je to, že mi jídla od nich moc chutnají.

zinka, 29. 11. 2022, 22.49

Dej vědět, jak se daří. Já jsem zhubla konečně, po dlouhé dobře a snažím se si to udržet i tělesně se cítím lépe.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů