Jakým hračkám pro své děti dáváte přednost?

sledováno 1× zobrazeno 1745×

Vložil(a): Alexandra, 20. 4. 2016 21.49

Maminky, jakým hračkám pro své děti dáváte přednost? Máte raději dřevěné hračky, nebo upřednostňujete třeba nějaké hračky se zvuky? Vybíráte především u českých výrobců? Vybíráte si hračky, které rozvíjí dětskou motoriku, představivost, kreativitu? Nebo jako hračka poslouží prakticky cokoliv, co najdete doma? A co "nevhodné" hračky, které dostanete třeba od rodiny, kamarádů? Co s nimi děláte? Anebo typ hraček pro vaše děti nijak moc neřešíte? Zajímají nás vaše názory a přístup. :)

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 29. 12. 2017, 6.32

já se snažím vybírat, ale ne vše je přijmuto s velkou odezvou. Např hračky do vany, nejlepší jsou lahve od šampńu a injekční 150 ml stříkačka

Fuga

Fuga, 4. 12. 2016, 7.05

mám nejraději dřevěné hračky, ale ne vždy se trefím do vkusu dětí a také mi přijde, že pro větší už není co vybrat. Ale plastové kostky typu lego máme také v několika variantách. Nevhodné hračky moc nedostáváma a pokud ano, tak je nenápadně po čase "ztopím" a vedou u nás společenské hry a já se snažím podporovat kreativitu

rozsypal20, 25. 6. 2016, 10.39

rozhodně hračky rozvíjející motoriku, lepší dřevěné a s různými povrchy je to pak pro ně zajímavější

kote4, 6. 11. 2016, 23.08

Souhlas, rozvoj motoriky je důležitý

LenickaB, 18. 5. 2016, 22.29

Pořídili jsme pro naše děti více jednoduchých dřevěných hraček od českých výrobců. Nejsou moc drahé a dětem se líbí. Pak každému ještě jedno vycpané plyšové zvířátko, které vypadá jako živé. Každá hračka má své jméno a ke každé máme spoustu příběhů.

jia, 28. 4. 2016, 20.05

Kazdou chvili je v kurzu neco jineho, a tak to ma proste byt, rozmanite hracky, ale i bezne veci, zkoumat cely svet ''Nevhodne'' hracky byvaji dost rychle uklizeny a zapomenuty

knoflyk, 28. 4. 2016, 13.50

Pro miminka jsem prvně nesnášela ty hračky, co hrajou a dělají rambajs. Asi bych je sama nikdy nekoupila, ale podědily jsme je od ségry a byla jsem za ně moc ráda. Protože dokud hračka hrála a dělala rambajs, tak jsem věděla, že je dítko v bezpečí a na místě. Ale jak je pak klid - už se děla nějaká lumpárna. Jinak si děti nejradši hrajou se vším, co není hračka - ovladač na televizi, šustivej pytlík, misky a vařečky z kuchyně, ...

vendy.z, 27. 4. 2016, 16.34

Podle mě méně, znamená více... Hračky ani moc nekupujeme - i tak toho máme hodně od rodiny k vánocům, narozeninám, svátkům... Kupujeme raději pěkné knížky, stavebnice, společenské hry. A i tak musím jednou za čas probrat, vytřídit a rozdat přebytek Naštěstí vedu Klub maminek a dětí a tam udám hodně hraček, které nám přebývají - buď do klubíku nebo jiným maminkám a jejich dětem. Nic se neztratí a zbytečně nevyhodí

kamca80, 27. 4. 2016, 14.18

Naše děti mají spoustu hraček, snažím se jít i trochu s dobou, ale taky aby je hračky něěco naučily a zároven i pobavily. Nejoblíbenější u dcery je stavebnice, tzv velké jakoby lego, stále něco staví nového a dokonce pak i nima chce spát. A syn necelé dva roku miluje vše co má kolečka, je zajímavé, že nejvíc ho baví a nejdýl si vyhraje s hračkama, které dostal jen tak pro radost, takové ty levnější

Misska20, 26. 4. 2016, 13.32

U nás zatím vedou hračky které vydávají zvuky a vkládací kostky.mám ráda hračky které rozvíjí psychomotorický vývoj dítěte,jsou barevné a z příjemných materiálů.

pavlis, 26. 4. 2016, 12.11

Náš dvouleták má úžasnou trpělivost a rád skládá dřevěné puzzle, kostky či vkládačky. Starší čtyřleťák nikdy trpělivý nebyl, ale má zas fantazie na rozdávání a rád si vytváří různé příběhy, ke kterým mu stačí pár minifigurek a angličáků Jinak denní samozřejmostí jsou pastelky i ty do vany, magnetická tabulka, pár pěkných enciklopedií a "chytré" společenské hry (třeba "v kostce")

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů