Zabrany

sledováno 1× zobrazeno 1684×

Vložil(a): dasza, 20. 1. 2016 20.26

Ja nechapu proč většina matek shání ruzne zabrany.to je na sporak.na dvere.na skrin.schody.mezi futrama..na policky atd..copak je to takovej problem to dite naucit kam smi ci ne???? Nevim.nechapu to..nemame doma jedinou zabranu.a kvuli detem se nic neschovava...jak to mate vy?????

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 11. 8. 2022, 22.02

Já jsem si koupila zábranu na schody, když se mi narodila dcera, jelikož jak začala lézt, tak nevím, jak bych jí asi měla uhlídat, aby se mi neskutálela ze schodů. Samozřejmostí pro mě bylo, když jsem si nechala vyměnit okna od https://www.jis.cz/okna/, přičemž jsem nechala naistalovat i bezpečnostní systém na ně.

ivanka386, 20. 3. 2020, 23.31

No nevím, ale podle mě je taková zábrana docela užitečná věc. My ji třeba kupovali na schody a musím říct, že díky ní mám o dost větší klid. Konkrétně máme jednu od PupyHou, viz https://www.luceda.cz/detske-zabrany-pupyhou/

Mygara

Mygara, 15. 1. 2018, 11.08

já tedy měla, sice zákazy byly, ale jistota je jistota

LuciJana82, 26. 10. 2017, 14.55

Tak určitě bráním,aby dítě nedosáhlo na stůl,kde je horký čaj,na sporák,do trouby,rychlovarnou konvici máme výš.

Kikinka30, 25. 3. 2017, 15.57

Mame ,zasuvky,skrine a stul, ostatni ochranim...mala je ale dablik,vsude vleze

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 12. 2016, 18.02

Máme zábrany na zásuvkách, pak máme na dveřích, aby neotevřel skříňku s pracím práškem atd.

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.07

my máme krytky do zásuvek a zábranu na schody

vivianr, 8. 9. 2016, 20.36

Mám kryty do zásuvek, co jsou u země. Občas něčím zatarasíme cestu, kde nejsou dveře. Koupila jsem chrániče na nábytek na rohy, protože je skříňka dost nízko a už si o to malý udělal málem monokla. U holky jsme nic tak blbě nízkého neměli, tak nebylo nic takového potřeba.

katuš, 17. 4. 2016, 0.32

Mame jen zasuvky a zabezpecene schody.pri snaze zabezpecit rohy nez jsem dolepila posledni tak mi je mrnout strhal a donesl mi je s usmevem do rukou.napomenuti?nefunguje ale co ,kdyby hodinu nevyndaval varecky tak ani neuvarim

Kama, 23. 2. 2016, 14.25

My máme jen krytky do zásuvek,a museli jsme veškerou dekoraci dát pryč z dosahu malého,protože napomínání,ani plácání nepomáhalo.Teď už je to lepší,i poslechne U našich jednou na schodech upadl,to mu byl nějak rok,a od té doby na schody nevleze.Teď bude mít 17měsíců.Takže k něčemu je to nezabezpečení dobré.A na sporák nebo dveře?To vůbec.Když se spálí nebo skřípne,aspoň se poučí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů