S kočárkem Prahou

zobrazeno 683×

Vložil(a): Alexandra, 19. 5. 2015 18.27

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
20. 5. 2015, 0.00
Konec akce:
20. 5. 2015, 0.00
Web:
www.skocarkemprahou.cz
Adresa:
Podolské nábřeží 3/1184
14000 Praha 4 - Podolí

Ve středu 20. května se koná již 6. ročník oblíbené akce pro těhotné maminky a maminky dětí do 5ti let - S kočárkem Prahou. 

Akce začíná v 10 hodin v areálu Žlutých lázní a program trvá až do šesté hodiny večer. Pořadatelé akce se již od roku 2009 snaží upozornit na to, že vyrazit s kočárkem do města plného nástrah není vůbec žádná legrace (nedostatek nízkopodlažních spojů, absence výtahů na velké části starších stanic metra, bezohlednost a neochota spoluobčanů). 

Akce S kočárkem Prahou si klade za cíl upozornit odpovědné na výše zmíněné problémy a maminkám s dětmi i těm nastávajícím připravit příjemný den a odměnit je za jejich trpělivost. Za dobu existence této iniciativy se týmu S kočárkem Prahou již povedla řada věcí začít řešit nebo na ni alespoň upozornit. Například námět na zavedení piktogramu těhotné ženy a rodiče s malým dítětem v MHD nebo součinnost s nákupními centry, která mohou vyhrazovat pro maminky s kočárky speciální parkovací místa.

Program: Bohatý program se připravuje na pódiu, kde se budou střídat klauni a animátoři, kteří se postarají o podnětnou zábavu nejmenších návštěvníků – připravte své děti na zpívání, tanečky a spoustu dalších aktivit, kterých se budou moci zúčastnit. V nákupním městečku si děti budou moci vyzkoušet různé hračky či ochutnat nové dětské produkty. Maminky se seznámí s řadou praktických vymožeností z oblasti dětské výživy, zdravotnictví, pojištění, hraček, dětských potřeb, dozvědí se mnoho užitečných rad a nápadů, od výrobců si odnesou i drobné dárky. Děti si budou moci zařádit ve skákacím hradu či na trampolíně, a jestli nám bude počasí přát tak jako loni, mohou se třeba i smočit v dětském brouzdališti. Stíny stromů a volný prostor se pak stanou ideálním místem pro rodinný piknik a odpočinek.

V loni bylo u příležitosti této akce ve Žlutých lázních neuvěřitelných 1205 kočárků. Přijďte s námi překonat toto číslo, ať se nám nepřetrhne tradice!

Při registraci on-line nebudete muset čekat frontu :)

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alexandra, 19. 5. 2015, 18.28

Uvidíme se tam

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací