Které články na tomto webu pro vás jsou zatím nejlepší?

zobrazeno 832×

Vložil(a): Alexandra, 10. 1. 2016 21.47

Maminky, rády bychom se zdokonalovaly a přinášely vám informace, které jsou pro vás zajímavé, užitečné a hodnotné. Proto budeme rády, když se trochu "povrtáte" v kategorii Články a rozhovory a vložíte nám do této diskuze odkazy na tři články, které pro vás jsou doposud nejpřínosnější, nejvíce vás zaujaly, našly jste v nich inspiraci a nové cenné informace apod. Přidejte také, proč jste vybraly právě tyto články. :) Pokud přidáte tip na téma, které by vás zajímalo a měly bychom ho pro vás zpracovat, budeme za něj rády :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

luciusmius, 22. 1. 2016, 11.22

http://www.promaminky.cz/clanky/detske-nemoci-a-prevence-61/jak-oblekat-deti-v-zime-279 toto téma mě zaujalo protože je teď aktualní. http://www.promaminky.cz/clanky/volny-cas-maminky-162/jak-byt-vyzivna-matka-v-5-ti-bodech-248 Často trpím depresemi a návaly vzteku. Tento článek je motivující a uklidňující, vždy m pomůže přejít můj záchvat. http://www.promaminky.cz/clanky/porod-50/lze-se-pripravit-na-porod-jak-bojovat-s-bolestmi-91 Na porod jako takový vás nikdo nepřipraví. Každý mi říkal, že to zvládli jiný taky to zvládneš. Nezajímá mě, co zvládli jiný, vím je to asi sobecký ale tady přece nejde o jiný ale o mě. A tenhle článek krásně popisuje celý porod a pomůže vám abyjste měli aspoň nějakou představu.

katulina1, 20. 1. 2016, 14.52

toto jsou mé oblíbené články .: http://www.promaminky.cz/clanky/kompletni-vybavicka-pro-miminko-159/vybavicka-pro-miminko-209 - za tento článek jsem moc ráda alespon jsem si vše pokoupila na malyho dopředu a nemusela tapat co pokoupit .... ,http://www.promaminky.cz/clanky/autosedacka-39/jak-vybrat-detskou-autosedacku-12 podle tohoto článku jsem vybrala správně, Co se děje s tělem maminky v šestinedělí alespon jsem věděla co mě čeká a nemine

monicka123, 20. 1. 2016, 14.45

Z článků mě nejvíce zaujal : http://www.promaminky.cz/clanky/porod-50/porod-cisarskym-rezem-na-prani-20- je moc zajímavý a moc hezky napsaný alespoň víme jak probíhá a některé z nás vědí do čeho jdou ,http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-zoubky-75/jak-ulevit-od-bolesti-pri-prorezavani-zoubku-45 tento článek byl pro mě velice dost přínosny alespoň jsem věděla jak u dcerky na zoubky,http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-sluvka-komunikace-s-ditetem-78/pisnicky-a-basnicky-82 - ted vím že slovníí zásobu a rozvoj řeči podpoříme spíváním budeme praktikovat

EliškaVr, 19. 1. 2016, 14.33

Jelikož bychom chtěli rozšířit rodinku /tatínek hlavně o chlapečka/ zaujal mě tento článek, nu což, třeba to vyjde. http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/bude-to-holka-nebo-kluk-lze-naplanovat-pohlavi-ditete-31 a pak také tento článek, který mě navedl na správnou cestu http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/proc-sledovat-bazalni-teplotu-pri-snaze-otehotnet-17. Právě po přečtení http://www.promaminky.cz/clanky/sourozenecke-vztahy-124/idealni-vekovy-rozdil-mezi-sourozenci-38 , jsem si řekla, že už je nejvyšší čas :.-))

Iveta Záborcová, 19. 1. 2016, 11.00

Články, které nás zaujali: http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-zoubky-75/jak-ulevit-od-bolesti-pri-prorezavani-zoubku-45 Se zoubkami jsme si vytrpěli a stále ještě trpíme dosti, všechny varianty mě zaujali právě v tomto článku(obklady), http://www.promaminky.cz/clanky/financni-narocnost-naklady-15/kupujeme-vybavicku-pro-nase-miminko-81 - co je nutné pořídit matkou prvorodičkou, krásně zpracované, super i pro tisk http://www.promaminky.cz/clanky/problemova-obdobi-a-situace-161/obdobi-vzdoru-52 Když si malá lehala často na zem, nejraději by hlavičkou tloukla do podlahy, četla jsem tento článek a docela se mi ulevilo.

Mikulenka, 19. 1. 2016, 9.25

První článek: http://www.promaminky.cz/clanky/kojeni-laktace-70/jak-spravne-a-jak-casto-nakojit-miminko-35 - názory se rozcházejí a v tomto článku je vše pěkně podrobně sepsané, druhý článek - http://www.promaminky.cz/clanky/materske-a-mleko-umele-mleko-pitny-rezim-miminka-81/kdyz-se-kojit-nedari-aneb-umela-mleka-46 - při přechodu mléka jsem si dělala starost s tím, že jsme stále podtabulkový, tento článek mi pomohl proč a jak , třetí článek http://www.promaminky.cz/clanky/rozhovory-157/zkusenosti-maminek-s-nosenim-deti-277 - nosíš,nosím, nosíme - bydlíme ve špatném terénu a tak mi nošení vyhovuje více než kočárek, je pěkné si o tom přečíst článek, který je pěkně zpracovaný. Jako novinku bych uvítala článek s nějakými základními hračkami pro miminko, v jakém měsíci jakou hračku pro dobrý rozvoj.

schebby, 18. 1. 2016, 12.54

Mě se velmi líbil článek http://www.promaminky.cz/clanky/rozhovory-157/zkusenosti-maminek-s-nosenim-deti-277 (koukám, že podle komentů nejsem jediná). Sama syna nosím a to jak v šátku tak v ergo nosítku. Další článek, který sem si velmi ráda přečetla je http://www.promaminky.cz/clanky/ockovani-63/povinna-a-nepovinna-ockovani-72, kde se mi hlavně líbí přehledný očkovací kalendář. A poslední vybraný článek je: http://www.promaminky.cz/clanky/alergie-62/atopicky-ekzem-197. Bohužel i my se potýkáme s tímto problémem. Článek je pěkně a přehledně napsaný a dal mi mnoho užitečných tipů. =)

Miluska, 17. 1. 2016, 20.44

http://www.promaminky.cz/clanky/alergie-62/potravinova-alergie-u-deti-25 tento článek je pro mě informativní a taky to že nejsme jediný co alergii trpí, i když je to náročné toto řešit. Ale co tak poslouchám je stále více a více dětí tím trpící... Další článek http://www.promaminky.cz/clanky/alergie-62/atopicky-ekzem-197 zde jsem se i dozvěděla informace jaké další metody použít, které jsme zatím nevyzkoušeli. Ale my se zatím snažíme jet na přírodní bázi, momentálně zkoušíme homeopatika A poslední článek mě zaujal jeden z novějších, http://www.promaminky.cz/clanky/detske-nemoci-a-prevence-61/jak-oblekat-deti-v-zime-279, jakmile se sníží teplota stále řeším jak dceru obléknout, a vždy u mě vyhraje spíše otužování, neboť i já sama se oblékám méně. Ale mám kamarádky, které oblouknou dítě tak, že se jen skoro "valí", ale je pravda, že každý obléká své dítko tak jak sám je zvyklý ale pravidlo jedné vrstvy navíc u nás vždy zvítězí

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight