Které články na tomto webu pro vás jsou zatím nejlepší?

zobrazeno 948×

Vložil(a): Alexandra, 10. 1. 2016 21.47

Maminky, rády bychom se zdokonalovaly a přinášely vám informace, které jsou pro vás zajímavé, užitečné a hodnotné. Proto budeme rády, když se trochu "povrtáte" v kategorii Články a rozhovory a vložíte nám do této diskuze odkazy na tři články, které pro vás jsou doposud nejpřínosnější, nejvíce vás zaujaly, našly jste v nich inspiraci a nové cenné informace apod. Přidejte také, proč jste vybraly právě tyto články. :) Pokud přidáte tip na téma, které by vás zajímalo a měly bychom ho pro vás zpracovat, budeme za něj rády :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.45

Mě se nejvíce teď líbily poslední články o dřevěných hračkách a pak info o Báře

luciusmius, 22. 1. 2016, 11.22

http://www.promaminky.cz/clanky/detske-nemoci-a-prevence-61/jak-oblekat-deti-v-zime-279 toto téma mě zaujalo protože je teď aktualní. http://www.promaminky.cz/clanky/volny-cas-maminky-162/jak-byt-vyzivna-matka-v-5-ti-bodech-248 Často trpím depresemi a návaly vzteku. Tento článek je motivující a uklidňující, vždy m pomůže přejít můj záchvat. http://www.promaminky.cz/clanky/porod-50/lze-se-pripravit-na-porod-jak-bojovat-s-bolestmi-91 Na porod jako takový vás nikdo nepřipraví. Každý mi říkal, že to zvládli jiný taky to zvládneš. Nezajímá mě, co zvládli jiný, vím je to asi sobecký ale tady přece nejde o jiný ale o mě. A tenhle článek krásně popisuje celý porod a pomůže vám abyjste měli aspoň nějakou představu.

katulina1, 20. 1. 2016, 14.52

toto jsou mé oblíbené články .: http://www.promaminky.cz/clanky/kompletni-vybavicka-pro-miminko-159/vybavicka-pro-miminko-209 - za tento článek jsem moc ráda alespon jsem si vše pokoupila na malyho dopředu a nemusela tapat co pokoupit .... ,http://www.promaminky.cz/clanky/autosedacka-39/jak-vybrat-detskou-autosedacku-12 podle tohoto článku jsem vybrala správně, Co se děje s tělem maminky v šestinedělí alespon jsem věděla co mě čeká a nemine

monicka123, 20. 1. 2016, 14.45

Z článků mě nejvíce zaujal : http://www.promaminky.cz/clanky/porod-50/porod-cisarskym-rezem-na-prani-20- je moc zajímavý a moc hezky napsaný alespoň víme jak probíhá a některé z nás vědí do čeho jdou ,http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-zoubky-75/jak-ulevit-od-bolesti-pri-prorezavani-zoubku-45 tento článek byl pro mě velice dost přínosny alespoň jsem věděla jak u dcerky na zoubky,http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-sluvka-komunikace-s-ditetem-78/pisnicky-a-basnicky-82 - ted vím že slovníí zásobu a rozvoj řeči podpoříme spíváním budeme praktikovat

EliškaVr, 19. 1. 2016, 14.33

Jelikož bychom chtěli rozšířit rodinku /tatínek hlavně o chlapečka/ zaujal mě tento článek, nu což, třeba to vyjde. http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/bude-to-holka-nebo-kluk-lze-naplanovat-pohlavi-ditete-31 a pak také tento článek, který mě navedl na správnou cestu http://www.promaminky.cz/clanky/ovulace-a-plodne-dny-7/proc-sledovat-bazalni-teplotu-pri-snaze-otehotnet-17. Právě po přečtení http://www.promaminky.cz/clanky/sourozenecke-vztahy-124/idealni-vekovy-rozdil-mezi-sourozenci-38 , jsem si řekla, že už je nejvyšší čas :.-))

Iveta Záborcová, 19. 1. 2016, 11.00

Články, které nás zaujali: http://www.promaminky.cz/clanky/prvni-zoubky-75/jak-ulevit-od-bolesti-pri-prorezavani-zoubku-45 Se zoubkami jsme si vytrpěli a stále ještě trpíme dosti, všechny varianty mě zaujali právě v tomto článku(obklady), http://www.promaminky.cz/clanky/financni-narocnost-naklady-15/kupujeme-vybavicku-pro-nase-miminko-81 - co je nutné pořídit matkou prvorodičkou, krásně zpracované, super i pro tisk http://www.promaminky.cz/clanky/problemova-obdobi-a-situace-161/obdobi-vzdoru-52 Když si malá lehala často na zem, nejraději by hlavičkou tloukla do podlahy, četla jsem tento článek a docela se mi ulevilo.

Mikulenka, 19. 1. 2016, 9.25

První článek: http://www.promaminky.cz/clanky/kojeni-laktace-70/jak-spravne-a-jak-casto-nakojit-miminko-35 - názory se rozcházejí a v tomto článku je vše pěkně podrobně sepsané, druhý článek - http://www.promaminky.cz/clanky/materske-a-mleko-umele-mleko-pitny-rezim-miminka-81/kdyz-se-kojit-nedari-aneb-umela-mleka-46 - při přechodu mléka jsem si dělala starost s tím, že jsme stále podtabulkový, tento článek mi pomohl proč a jak , třetí článek http://www.promaminky.cz/clanky/rozhovory-157/zkusenosti-maminek-s-nosenim-deti-277 - nosíš,nosím, nosíme - bydlíme ve špatném terénu a tak mi nošení vyhovuje více než kočárek, je pěkné si o tom přečíst článek, který je pěkně zpracovaný. Jako novinku bych uvítala článek s nějakými základními hračkami pro miminko, v jakém měsíci jakou hračku pro dobrý rozvoj.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight