O nás - Lítáme v tom společně

Ahoj maminky a tatínci,

jsme skupinka nadšených maminek, které rády obletují své děti, ale občas také potřebují s něčím bodnout. Proto jsme vytvořily ProMaminky.cz. Komunitní web, kde mohou všechny nastávající i stávající maminky a tatínci sdílet své zkušenosti. Budeme rády, když se vám u nás bude líbit, budeme společně růst, sosat i sdílet informace a vzájemně se inspirovat.

Je pro nás nejdůležitější, aby se vám tu líbilo, proto budeme rády za vaše tipy pro zlepšení webu, kritiku, ale i pochvaly. Třeba v této diskuzi, kterou jsme přesně pro tento účel otevřely. Stránky postupně doplňujeme a ladíme, jak jen nám to naše ratolesti dovolí... Však to znáte :)

Pomozte nám se pořádně rozlétnout a zdokonalit. Lítáme v tom společně, proto si vážíme všech vašich názorů! 

Ciťte se tu jako doma.

Vaše maminky z ProMaminky

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku , Google+ nebo Twitteru, ať vám nic neunikne, nebo nám rovnou napište.

listopad 2014

Podívejte se na představení webu ProMaminky.cz těsně po jeho spuštení v listopadu 2014. 

červen 2015

Podívejte se, kdo pro vás připravuje web ProMaminky.cz. Jsme jedny z vás a těšíme se, že se někdy poznáme třeba i osobně...

Lítáme v tom společně :)

2.11.2015

Vysílání TV Relax - Živě z Palladia. Zakladatelka webu ProMaminky.cz Alexandra Wolfová povídá o tom, jak se webu daří rok od jeho spuštění. Co je pro ni a další spolupracující maminky tou největší inspirací? Jak vidí tento web herečka a zpěvačka Barbora Poláková? Jak to vlastně všechno zvládáme s těmi našimi dětičkami?

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight