Výlet do Paříže do Disneylandu pro dvě osoby

zobrazeno 1954×

Vloženo: 15. 7. 2015 12.49

790 pampelišek zbývá 0 kusů

Připravte vašim dětem nezapomenutelný zážitek! Za nasbírané pampelišky od nás můžete získat unikátní zájezd do Paříže do Disneylandu pro dvě osoby v termínu od 2.10. do 4.10.2015. 

Časový program zájezdu: 

Odjezd z ČR v pátek odpoledne (z Prahy Florence kolem 18:00 hod.). Příjezd k Disneylandu v ranních hodinách. Hromadný vstup do parku (pobyt v parku Disneyland od cca 10:00 do cca 22:00 hod), v parku individuální program. Nevšedním zážitkem v Disneylandu bude setkání s Mickey Mousem, Minnie, Piráty z Karibiku, princeznami a dalšími oblíbenými postavičkami. Kvalitní atrakce zaručí nezapomenutelnou zábavu (80% atrakcí je zastřešeno). Večer po slavnostní světelné show Disney Dreams spojené s ohňostrojem odjezd směr ČR. Po 22 hodině (po uzavření parku) odjezd do ČR. Návrat do ČR v neděli v dopoledních hodinách.

Nasbíranými pampeliškami zaplatíte dopravu zájezdovým autobusem a průvodcovské služby. Vstup do Disneylandu si hradíte sami (celodenní vstupenka do Disneylandu, která zahrnuje vstupy na všechny atrakce, je cca 1100,-Kč dospělí a 900,-Kč dítě do 12 let) - více informací ZDE

Tento dárek pro vás do věrnostního programu věnovala www.boleslavskacestovka.cz

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 790 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů