Dudlík Perfect 0-6 měsíců

zobrazeno 1470×

Vloženo: 6. 7. 2017 23.24

95 pampelišek zbývá 0 kusů

MAM dudlík Perfect snižuje nebezpečí křivého růstu zoubků a vadného skusu. Díky jedinečné silikonové savičce Dento-Flex je krček dudlíku o 60 % tenčí a 4krát měkčí (v průměru: o 36-76 % tenčí/ 2-8 krát měkčí než běžné silikonové dudlíky). Zoubky tak získají větší prostor pro svůj růst, a riziko zkřivení zoubků se tak sníží.

Silikonová savička – patentovaná inovace MAM. Savička s povrchem jemným jako pokožka je dětmi snadno přijímána. S průměrem pouhých 2,8 mm je krček savičky MAM Perfect nejtenčím, který je dostupný na trhu (testováno výzkumným institutem v Rakousku na 27 dudlících z celého světa).

Baleno v praktickém sterilizačním boxu!

Barevné provedení: dle aktuálních skladových zásob (žlutá, fialová, růžová, zelená). Pokud nám do zprávy napíšete pohlaví dítěte, budeme se vám snažit zaslat adekvátní barvu (pište zprávu zde na webu NikolaJ).

Za tuto odměnu děkujeme partnerovi MAM.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 95 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů