Velká sada pytlíků ORGSAK

zobrazeno 1663×

Vloženo: 11. 12. 2017 22.45

120 pampelišek zbývá 0 kusů

ORGSAK, orgsáček, organický sáček je prostě pytlík, který nahradí igelitový sáček na jedno použití. Je vyroben ze 100% viskózové střiže. Jedná se o netkanou textilii, která se vyrábí pojením buničiny. Zároveň tento materiál vyhovuje nařízením ES a Vyhlášky MZ ČR o materiálech a předmětech určených pro styk  s potravinami. Sám výrobce o svém materiálu uvádí, že se jedná o 100% přírodní materiál, který je snadno ekologicky odbouratelný a spalovatelný. 

Výhody:

- levnější cena

- kompostovatelnost

- ekologická spalovatelnost

- mimořádná savost

- hygienická nezávadnost

 

Sada obsahuje: Pytlík rohlíkový 2x (30x40 cm), Pytlík bochníkový 1x (35x50 cm), Pytlík na ovoce a zeleninu 2x (100% řídké bavlny), velký sáček bezobal s tkaničkou 1x (30x34 cm, nosnost 3 kg), malý sáček bezboal s tkaničkou1x (18x25 cm, nosnost 1 kg)

 

Za tuto odměnu pro vás děkujeme našemu partnerovi ORGSAK.

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 120 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
0

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací