Kniha Hurá na řeku

zobrazeno 3992×

Vloženo: 2. 12. 2015 14.24

100 pampelišek zbývá 0 kusů

Za své nasbírané pampelišky si můžete vybrat třeba tuto knohu s moderní bajkou Hurá na řeku, kterou napsal a ilustroval Nicholas Oldland.

Je to moderní bajka plná humoru, zábavy a velkého dobrodružství. Hlavní hrdinové příběhu, medvěd, los a bobr, jsou nejlepší kamarádi, i když se občas na něčem neshodnou. Jednoho slunečného dne podniknou společný výlet na kánoi. Ze začátku se to zdá jako dobrý nápad, do doby, než se naši hrdinové nemohou dohodnout, kdo kánoi bude kormidlovat a na které straně budou pádlovat. Když se nakonec dostanou do zpěněných peřejí a narazí na skály – hádají se ještě víc! Dokážou se domluvit alespoň na tom, jak se zachrání? 

Prostřednictvím této knížky se děti dozví, jak je důležité spojit své schopnosti a navzájem spolupracovat. Příběh je postaven na týmové práci a přátelství. Vhodné pro děti od 3 do 7 let.

Za tuto odměnu děkujeme společnosti Presco Group - www.presco.cz

 

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 100 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů