Měsíčkový dětský olej Weleda

sledováno 1× zobrazeno 3992×

Vloženo: 8. 7. 2015 11.32

150 pampelišek zbývá 0 kusů

Vyberte si za své nasbírané pampelišky tento přírodní Měsíčkový dětský olej (200ml) od Weledy, který je vhodný pro každodenní péči o pokožku těla – zejména po koupeli.

Mandlový olej udržuje dětskou pokožku hebkou a chrání ji před vysušením. Výtažky z heřmánku a měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají relaxační účinky, proto je olej vhodný k jemným masážím. Přírodní éterické oleje dodávají příjemnou, svěží vůni. Dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou či atopickým ekzémem. Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE.

Měsíčkové dětské oleje nám pro vás věnovala Weleda, jejíž všechny přípravky jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin a bez umělých konzervačních látek.

Datum expirace: 10/2020

Pokud si vyberete tuto odměnu, bude z Vašeho věrnostního účtu odečteno 150 věrnostních bodů. K dispozici je momentálně 0 kusů této odměny.

Pro získání odměny se musíte přihlásit nebo zaregistrovat a získat potřebné množství věrnostních bodů.

Pro doručení odměny je nutné mít ve svém profilu vyplňěnou úplnou adresu (je neveřejná)! Odměny jsou standardně odesílány jednou týdně.

Sdílejte:   | 
1

Masáž je perfektním způsobem, jak si s vaším děťátkem užít společně strávené chvíle. Inspirujte se v našem videu, kde vám poradíme, jak masáže miminka provádět.

Chcete se zeptat na náš věrnostní program? Tak se ptejte.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů