Aquapark Uherské Hradiště - relaxace i bohaté sportovní vyžití

zobrazeno 1940×

Vložil(a): Teryk92, 30. 1. 2021 19.03

Region:
Zlínský kraj
Adresa:
Sportovní 1214
686 01 Uherské Hradiště
Hodnoceno:
Celkové hodnocení:

Aquapark Uherské Hradiště, ve kterém se můžete svézt po nejdelším tobogánu na Moravě (185,6 m), nabízí příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití v nově vybudovaném areálu. Z atrakcí může nabídnout divokou řekuchrliče, masážní lavice aj. Největším lákadlem je jistě dvojice tobogánů 186 m a 140 m dlouhých. Na delším z nich je možnost sjezdu na nafukovacích duších, na kterých lze jezdit samostatně nebo v tandemu.

 

V létě je k dispozici letní koupaliště. V oblasti regenerace je připravena finská sauna, balnárium, turecká lázeňbylinná lázeň a také parní sauna. V kombinaci s venkovním ochlazovacím bazénkem, prostornou odpočívárnou a venkovní terasou lze předpokládat, že pobyt ve vybudovaném wellness bude velmi příjemným zážitkem.

 

Aquapark Uherské Hradiště je rozdělen do čtyř zón. První tři zóny jsou ve vnitřní části areálu, čtvrtou zónu tvoří letní aquapark:

  • Zóna 1 je zaměřena na kondiční plavání a výuku plavání jak jednotlivců, tak organizací. Nachází se v ní dva bazény a parní kabina.
  • Zóna 2 je určena pro aktivní vodní radovánky i relaxaci.
  • Zóna 3 - wellness centrum je prostředí 4 saun navozující příjemnou uklidňující a relaxační atmosféru. Pro saunování můžete zvolit prohřívánu dle svých požadavků - finská - dřevěná, balnárium - dřevěná, turecká lázeň - keramická, bylinná lázeň - keramická, ochlazovací centrum, slaný whirlpool.
  • Nedílnou součástí aquaparku je moderní letní koupaliště (zóna 4), nabízející celodenní vyžití všem věkovým kategoriím. Letní aquapark nabízí víceúčelový bazén, dětský bazén, občerstvení, sportovní hřiště.

V areálu aquaparku je situováno pět restauračních zařízení - samoobslužná restaurace, aqua bar, venkovní bar s terasou, letní bufet a wellness bar.

Dílčí hodnocení: (průměr ze 1 hodnocení)

Cena
Dobrá dopravní dostupnost
Příjemná obsluha
Snadný přístup s kočárkem
Kvalita služeb
Oblíbenost u dítěte
Vybavenost dětského hřiště, koutku

Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat

Parametry:

Vstupné
ano
Možnost ubytování
ne
Doprovodný program
ne
Přístupnost s kočárkem
ano
Zázemí pro kojení, přebalování
ano
Občerstvení
ano
Parkování
ano
Klimatizace
ano
Sezóna
?

Objevili jste chybu ve vlastnostech nebo parametrech? Upozorněte nás na ni.

Nenašli jste výlet, který jste hledali? Přidejte ho

Hodnocení (1)

Teryk92, 30. 1. 2021, 19.03

Cena
Dobrá dopravní dostupnost
Příjemná obsluha
Snadný přístup s kočárkem
Kvalita služeb
Oblíbenost u dítěte
Vybavenost dětského hřiště, koutku

Při první návštěvě jsme byli pouze na koupališti - zde nás překvapila velmi příjemná cena, ale posléze jsem zjistila, že tu pro mě s dvouletým prckem není moc vyžití, a tak jsme skoro celé odpoledne trávili v teplém bazénu, kde ten den byla ale bohužel hlava na hlavě. Druhou návštěvu jsem se tedy rozhodli přesunout dovnitř - tady nás zase naopak překvapila nečekaně vysoká cena, ale dalo by se říct, že to za to stálo. Uvnitř se nám velmi líbilo, pro dítě i rodiče je tu hodně vyžití, malá si užívala skluzavek, manžel tobogánů, navštívili jsem opět (tentokrát skoro prázdný) vyhřívaný bazén a zvládli jsme si i slušně zaplavat. Jen mě mrzelo, že jsme končili až po zavírací době kuchyně, ceny, výběr i porce zde vypadali lákavě. Pokud bychom pobývali v okolí znovu, určitě zajdeme, viděla jsem už sice lepší lázně/aquaparky, ale i mnohem horší ;)

Klady:

  • .

Zápory:

  • .

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions