Vyhrajte pomocníky pro zdravé miminko a jeho spokojené bříško

zobrazeno 3290×

Vloženo: 29. 1. 2020 10.50

Probíhá od 3. 2. 2020, 10:00 do 13. 2. 2020, 21:00

Každá maminka chce udělat maximum pro zdraví svého miminka. Prvních tisíc dnů v jeho životě je těch nejdůležitějších. Rozhodnou o tom, jak bude následně odolávat nemocem. Posílit jeho imunitu v tomto období je tak klíčové. Soutěžte proto s námi o pět balíčků od značky Naturevia s doplňky stravy Laktobacílky baby a Vitamínem D pro vaše nejmenší.

Soutež byla již ukončena

Zdravá střeva rovná se silná imunita

Právě v bříšku, přesněji ve střevech, se rozhoduje o tom, jak se bude miminko vypořádávat s nemocemi. Nachází se v nich totiž 70 % imunitního systému. Proto je potřeba myslet na to, aby dítě mělo dostatečný příjem nejen vitaminů a minerálů, ale také živých bakterií. Tyto prospěšné mikroorganizmy totiž pomohou osídlit trávicí trakt a udržují potřebnou rovnováhu, která je pro obranyschopnost dítěte klíčová. Jejich ideálním zdrojem jsou probiotika. Zvolit byste však měli kvalitní, jež obsahují dostatečné množství mikroorganizmů a také se snadno dávkují. Zkusit můžete například Naturevia Laktobacílky baby. Tento přípravek je osvědčený a oblíbený mnoha maminkami. Navíc je nově k dostání i v praktických sáčcích pro pohodlné dávkování a snadnější vsypávání do kojeneckého mléka či jídla. Jeden jejich sáček obsahuje miliardu laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, jež se přirozeně vyskytují v trávicím traktu malých dětí. Přípravek je zcela bez éček, bez mléka a neobsahuje ani laktózu. Velkou výhodou balení je také jeho dlouhá trvanlivost oproti běžně používaným kapkám, jež je nutné spotřebovat do tří měsíců po otevření. U tohoto doplňku stravy můžete po otevření krabičky nepoužité sáčky uchovat při pokojové teplotě do dalšího použití.

Supervitamin v kapkách

Jestli na nějaký vitamin ve spojitosti s imunitou nesmíme u miminek zapomínat, pak je to právě déčko. A myslet musíme i na to, že jej potřebují doplňovat celoročně. Vitamin D je totiž pro dětský organismus nepostradatelný. Jeho pozitivní účinky prokázala celá řada odborných studií. Tento supervitamin posiluje imunitní systém a také přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí i zubů. Vyzkoušet můžete novinku od značky Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky. Jde o čistý vitamin D v olivovém oleji, což ocení zejména ti nejmenší, jelikož panenský olivový olej nedráždí trávicí systém. Díky tomu, že je přípravek ve formě kapek, má jednoduché a pohodlné dávkování. Vhodný je nejen pro nejmenší, ale pro celou rodinu. Takže jej můžete užívat i vy. 

Soutěžní otázka:

Kolik mikroorganismů minimálně obsahuje jeden sáček Laktobacílků baby? Nápovědu najdete ZDE.

VÝHERCI:

dagous, milisek81, Michaela Kratochvílová (Misska20), Veronika Kovačková (Arwisek), Tomáš Bouček (bouckovam)

Soutěž byla ukončena, nelze se ji tedy již zúčastnit.

Sdílejte:   | 
0
 Rozbalit  Sbalit

Pravidla soutěže:

Máte dotaz k soutěžím? Napište nám.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions