Náchod - Zámecký hotel u Rajských

zobrazeno 3497×

Vložil(a): Minnie, 15. 5. 2020 19.32

Region:
Královéhradecký kraj
Telefon:
775 703 440
E-mail:
info@zameckyhotel-nachod.cz
Web:
www.zameckyhotel-nachod.cz/Zamecky-hotel.html
Adresa:
Smiřických 1280
54701 Náchod
Česká republika
Hodnoceno:
Celkové hodnocení:

O nás Naše rodina se již několik desítek let snaží úspěšně poskytovat profesionální služby v oblastech hotelnictví a gastronomie. Po celou dobu našeho podnikání, jak v zahraničí, tak doma v Náchodě, sázíme na několik jednoduchých zásad: kvalita, profesionalita a osobní přístup ke každému zákazníkovi, a to ve všech oblastech našich služeb. Po mnohaletém úspěšném provozování Hotelu U Beránka v Náchodě a znovuotevření oblíbené náchodské restaurace Panorama na Masarykově náměstí, jsme po nové rekonstrukci interiérů znovuotevřeli Zámecký hotel, ležící v těsném sousedství barokního náchodského zámku, pod novým názvem Zámecký hotel U Rajských. Našim zákazníkům v něm nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v turisticky atraktivní, ale klidné části Náchoda, a zážitkovou gastronomii postavenou na kvalitních regionálních i dovozových surovinách v stylové hotelové restauraci. Vážení návštěvníci, přijďte nebo přijeďte posedět, popít, pobavit se a přespat do našeho rodinného hotelu. Těšíme se na Vás a věříme, že Vaši důvěru nezklameme. Pronájmy Prostory našeho hotelu jsou žádaným místem k pronájmu pro pořádní svateb, rodinných oslav, firemních večírků, školení, předváděcích akcí, přednášek, kulturních či jiných veřejných nebo soukromých akcí. Vnitřní část hotelové restaurace nabízí 48 míst, dalších 50 míst pro naše hosty nabízíme v samostatně odděleném Modrém salonku. Celoročně tak můžeme každý den obsluhovat až 98 hostů, kteří k nám přijdou za kvalitní gastronomií. V letních měsících otevíráme navíc letní zahrádku s kapacitou až 40 míst. Za velké výhody našeho hotelu považujeme i bezbariérový přístup a možnost parkování pro naše hosty přímo u hotelu ZDARMA. Ubytování Našim hostům, kteří se rozhodnou ubytovat v Náchodě, jsou v rámci našich hotelových služeb k dispozici 2 apartmány a celkem 14 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Celkem u nás během jedné noci může přespat až 45 hostů. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Wi-fi připojení je hostům k dispozici zdarma v celém objektu Zámeckého hotelu. Check-in je možný do 22.00 hodin. Check-out do 11.00 hodin. Ubytování poskytujeme se snídaní podávanou od 7.00 do 9.30 hodin. Typ snídaně je určen podle momentálně přítomného počtu hotelových hostů buď bufetová, nebo si hosté vybírají ze snídaňového menu. Velkou výhodou pro naše hosty je možnost parkování zdarma přímo u budovy hotelu i bezbariérový přístup nejen v přízemních restauračních prostorách, ale díky přítomnosti osobního výtahu i v 1. patře, kde je ubytovací část hotelu. Příplatek za psa je 80 Kč/den. Romantická poloha Zámeckého hotelu U Rajských v Náchodě stojícího v těsné blízkosti barokního náchodského zámku je klidnou a přitom turisticky vyhledávanou lokalitou, z které mohou naši hosté podnikat procházky do malebné náchodské krajiny popisované v mnohých literárních dílech náchodského rodáka, spisovatele Josefa Škvoreckého. Přijeďte, naše hotelové ubytování v Náchodě se vám bude líbit.

Služba není dostupná na uvedené adrese? Nechte nás to spravit.

Dílčí hodnocení: (průměr ze 3 hodnocení)

Cena
Příjemná obsluha
Dobré jídlo, pití
Vybavenost dětského koutku
Čistota dětského koutku
Snadný přístup s kočárkem

Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat

Parametry:

V koutku je zajištěn dozor nad dětmi
ne
Dětské menu
ano
možnost ohřátí dětského pokrmu
ano
k dispozici přebalovací pult
ne
k dispozici dětské jídelní židličky
ano
k dispozici venkovní dětský koutek
ano
k dispozici vnitřní dětský koutek
ne
rychlé občerstvení
ne
kavárna
ne
Restaurace
ano

Objevili jste chybu ve vlastnostech nebo parametrech? Upozorněte nás na ni.

Nenašli jste službu, kterou jste hledali? Přidejte ji

Hodnocení (3)

patricia077

patricia077, 12. 7. 2020, 10.22

Cena
Příjemná obsluha
Dobré jídlo, pití
Vybavenost dětského koutku
Čistota dětského koutku
Snadný přístup s kočárkem

Byli jsme tam v pondělí na svátek, taky na základě tady doporučení a musím uznat, že super, sice nám lilo, takže jsme na zahrádce být nemohli, ale ceny parádní, skvělé prostředí i obsluha a blízkost zámku, fakt není co vytknout.

Klady:

  • pozitivní přístup a ochota krásné prostředí ceny

Zápory:

  • nic
jitka46

jitka46, 28. 5. 2020, 23.18

Cena
Příjemná obsluha
Dobré jídlo, pití
Vybavenost dětského koutku
Čistota dětského koutku
Snadný přístup s kočárkem

Příjemné místo

Klady:

  • Pohoda

Zápory:

  • Nic

Minnie, 15. 5. 2020, 19.32

Cena
Příjemná obsluha
Dobré jídlo, pití
Vybavenost dětského koutku
Čistota dětského koutku
Snadný přístup s kočárkem

Super restaurace na nádherném místě hned vedle náchodského zámku. Chodíme sem hlavně v létě, kdy sedíme na zahrádce a děti si hrají na hřišti. Výborně vaří. Máme to tu fakt rádi, tak jsme si tuto restauraci vybrali i jako místo, kde oslavíme naši svatbu.

Klady:

  • Výborně vaří, přijemné posezení, venku na zahrádce je pískoviště, skluzavka, houpačka...

Zápory:

  • Nic

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů