SYKA AGENCY a.s. - letní tábory a kurzy s angličtinou

zobrazeno 1795×

Vložil(a): Furciferka, 6. 11. 2017 20.53

Region:
Jihočeský kraj
Web:
www.syka.cz
Adresa:

39161 Slavňovice
Hodnoceno:
Celkové hodnocení:

Letní dobrodružný tábor SUMMER TIME - je osmidenní dětský tábor, koncipovaný jako kombinace pestrého táborového programu a efektivní anglické konverzace. Neustálá účast rodilých mluvčích na veškerém táborovém dění zaručuje nenásilný kontakt s angličtinou, která se tak stává přirozeným komunikačním prostředkem. Díky odstranění jazykové bariéry se na táboře SUMMER TIME formují trvalá přátelství i mezi dětmi z různých zemí. Vedle angličtiny tvoří jádro celého táborového programu zážitky z ADVENTURES, které pro nás představují více než jen dobrodružství, protože díky dosud nepoznané kráse, neprožité zkušenosti, nečekanému setkání, mimořádnému výkonu, nebo třeba i emocionálnímu vypětí nám dovolují vykročit za hranice všedního dne.

Jazykový tábor ENGLISH 4 YOU - je týdenní intenzivní kurz anglického jazyka pod výhradním vedením rodilých mluvčích. Účastníci jsou rozděleni do skupin dle znalostí a věku a každý den v několika výukových blocích absolvují lekce zaměřené na prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči, přirozenou výslovnost jazyka a často chybějící nenucené užívání jazyka. Mezi výukou děti aktivně relaxují sportováním a hraním her. S rodilými mluvčími jsou v celodenním kontaktu.

Anglický tábor EUROCAMP - je desetidenní letní tábor zaměřený na prohloubení komunikačních dovedností a multikulturní výchovu. Zvláštností je spojení běžného programu s anglickou konverzací. Mezi české děti jsou zařazeny děti cizinců, dorozumívacím jazykem je angličtina i čeština. Každý oddíl má dva vedoucí, prvním je rodilý mluvčí anglického jazyka a druhý Čech. Děti se učí anglicky, aniž si to bezprostředně uvědomují. Ústředním pojítkem tábora je celotáborová hra.

 

Služba není dostupná na uvedené adrese? Nechte nás to spravit.

Dílčí hodnocení: (průměr ze 1 hodnocení)

Cena
Bezpečné pro dítě
Profesionální přístup
Dobrá dopravní dostupnost
Spokojenost dítěte
Příjemné prostředí a zázemí
Příjemná obsluha
Kvalita služeb

Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat

Nenašli jste službu, kterou jste hledali? Přidejte ji

Hodnocení (1)

Furciferka

Furciferka, 6. 11. 2017, 20.53

Cena
Bezpečné pro dítě
Profesionální přístup
Dobrá dopravní dostupnost
Spokojenost dítěte
Příjemné prostředí a zázemí
Příjemná obsluha
Kvalita služeb

Kvalitní letní tábory a jazykové kurzy.

Klady:

  • Rodilí mluvčí.
  • Profesionalita.
  • Turnusy po celé léto.

Zápory:

  • Brzy obsazené.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů