Iva Pavlátová - Nové Město nad Metují

zobrazeno 1352×

Vložil(a): Minnie, 31. 10. 2016 11.36

Region:
Královéhradecký kraj
Telefon:
605517880
E-mail:
iva.pavlatova@seznam.cz
Web:
www.ivapa.estranky.cz
Adresa:
Bratří Čapků 195
Nové Město nad Metují
Česká republika (Krčín)
Hodnoceno:
Celkové hodnocení:

Portrétní fotografie

  Dovoluji si Vás pozvat do malého fotoateliéru v domácím prostředí v Novém Městě nad Metují – Krčíně.

Zhotovím Vám profesionální portrétní fotografie dle Vašeho přání - pro radost,  jako dárek i jako vzpomínku.

Nafotím originální fotografie dětí, miminek, nastávajících maminek i s budoucími tatínky, umělecké portréty a akty, společné rodinné portréty, fotografie s domácími mazlíčky aj.

Nabízím i fotografování v exteriérech, udělám si čas i v neděli nebo o svátcích.

 K dispozici je přebalovací podložka a dětská židle.

 Možnost objednání kadeřnice a vizážistky (není v ceně focení)

 Fotografuji na objednávku, abych se Vám mohla v klidu věnovat.

  

 

 INFORMACE K FOTOGRAFOVÁNÍ

Než přijdete na fotografování do ateliéru, přečtěte si prosím následující informace:

Mým cílem je vytvořit Vám krásné fotografie, které bude obdivovat Vaše rodina i Vaši známí a Vy i Vaše děti budou mít památku na celý život. Chci, aby fotografování bylo pro Vás příjemným zážitkem a proto uvítám, když se před fotografováním přijdete i s dětmi podívat a domluvit, abych mohla vše potřebné předem připravit a nemuseli jsme se s přípravami zdržovat - především při fotografování miminek a batolat.

Protože mám v ateliéru málo místa, prosím, aby přišli na focení jen ti, kteří se budou fotografovat. Pouze v případě fotografování více malých dětí vezměte sebou někoho, kdo bude hlídat děti, které se zrovna nefotí a při fotografování newborn si maminka může vzít sebou někoho na pomoc.

Děti do 15 let fotografuji pouze s doprovodem dospělé osoby.

Akty dívek od 15 do 18 let fotografuji pouze s písemným souhlasem rodičů.

 Fotopozadí, rekvizity a doplňky

 Můžete si vybrat z cca 10 druhů fotopozadí. Během fotografování pozadí vyměníme 2-3x. K dispozici mám velké množství doplňků a rekvizit pro dospělé, ale hlavně pro malé děti. Pro miminka mám připraveno spoustu měkounkých pelíšků

Na přání mohu též objednat kostýmy pro děti (zvířátka, princezny, piráty). V letním období používám jako rekvizity i řezané květiny a ovoce.

  Oblečení a obuv

  Na fotografování si sebou vezměte 3 – 4 druhy oblečení, ve kterém se cítíte dobře, bez výrazných obrázků a nápisů  (pokud nejsou součástí image) -  na fotografii to pak „ruší“.

 Při fotografování společného portrétu, je potřeba, aby byly sladěné barvy i styl oblečení. Nevypadá hezky, když je žena oblečená ve společenských šatech a muž má sportovní triko.

Ideální oblečení pro společný rodinný portrét s dětmi jsou rifle a bílá nebo černá tílka, trika a topy nebo halenky a košile stejné barvy.

Na fotografiích dívek a žen velmi hezky vypadá halenka s velkým výstřihem „spadlým“ z jednoho ramene. Pokud budete chtít fotografie ve společenských šatech, nezapomeňte si sebou vzít boty na vysokém podpatku.

V případě fotografování aktu si neberte na sebe před fotografováním těsné spodní prádlo a ponožky, abyste neměla na kůži otlaky od ramínek a gumiček.

 Holčičkám nezapomeňte vzít 1 – 2 šaty, rifle, legíny, tričko nebo košili. Klukům rifle, kraťasy, košile, trička.

Několik kousků oblečení pro malé děti mám v ateliéru k dispozici.

Dětské portréty a společné fotografie v neformálním oblečení (rifle) fotografuji naboso.

V případě fotografování portrétů a především skupinových fotografií ve společenském oblečení a fotografování starších osob je potřeba, abyste si přinesli obuv vhodnou k oblečení s čistou podrážkou. 

 Vezměte si, pokud máte, i nějaké zajímavé doplňky – hezký klobouk, korále…, příp. věci, které máte rádi (hudební nástroje, oblíbené hračky…)

Fotografování dětí

Newborn

Jestli chcete vyfotografovat spící miminko, pak je nejvhodnější doba 5 - 10 den, nejpozději 14 dnů po porodu (v případě nižší hmotnosti do 3 týdnů i déle). Čím dřív, tím to jde snadněji - záleží na tom, jak se cítí po porodu maminka. Později už nejdou miminka "natvarovat" , nespí tolik, a ztrácejí novorozenecký výraz.  Fotografování trvá 2 - 3 hodiny, podle toho, jak se podaří miminko uspat.

V ceně balíčku je fotografování novorozence a společné fotky s rodiči. Na fotografování sebou nevoďte starší sourozence miminka (po domluvě mohou přijet později na společné fotky).

Můžeme se domluvit i na fotografování u vás doma.

Na fotografování si sebou přivezte dudlík (i když ho miminku jinak nedáváte), urychlí nám uspání miminka.

Při fotografování novorozenců nepoužívám  záblesková světla, abych nezatěžovala dětský zrak.

Kojenci

Fotografovaní miminek do jednoho roku (mimo newborn) je vhodné od doby, když udrží hlavičku - cca od 4 měsíců. Je potřeba, aby bylo miminko před focením vyspané. Pokud nechcete fotit miminko nahé (při focení můžeme zakrýt intimní místa lehkou látkou, nebo plenu pletenými kalhotkami), přineste na focení mimo jiného oblečení i bílé bodyčko bez nápisů.

Malé děti

 Malé děti, především batolata od 1 do 2 let věku, nevydrží dlouho pozornost (cca 30 - 45 minut) a hlavně nechápou, proč po nich chcete, aby seděly na místě a smály se. Proto je potřeba, aby nebyly unavené. Hlavně děti před fotografováním nestrašte a nestresujte -  nejdete k doktorovi. Mám připravenou bednu plnou hraček, mohou si hrát, než se rozkoukají.

 Jestli se nám focení nepodaří, objednám Vás na jiný termín.  Počítejte s tím, že budu při focení vyžadovat Vaši spolupráci a prosím, abyste si děti hlídali.

Před fotografováním prosím odstraňte dětem z těla obtisky a holčičkám odlakujte nehty

V ceně balíčku jsou 3-4 změny motivů fotografování, společné fotografie s rodiči, portréty bez rekvizit.

Fotografování nastávajících maminek

    Na fotografování si sebou vezměte košile, halenky, které se dají rozepnout, šaty nebo tričko, které naopak obepíná bříško, hezké spodní prádlo...

 Jestli budete chtít fotografovat těhotenské akty, vezměte si volné spodní prádlo, abyste neměla na kůži otlačená místa. Jako doplňky si můžete sebou vzít botičky, fotku z ultrazvuku, hračku, kterou máte pro miminko připravenou…

V ateliéru mám k dispozici botičky, lehké látky a šály k zakrytí intimních míst, mašle …

Společné rodinné portréty

     Vzhledem k velikosti ateliéru, mohu vyfotit společný portrét s max. 8 dospělými + 3-4 děti. Pokud chcete vyfotit více lidí společně, můžeme se domluvit na určitém místě (v interiéru nebo exteriéru), kde vás vyfotografuji.

 Na fotografování si můžete přivést i vašeho domácího mazlíčka.

V případě, že si budete přát vyfotografovat společný rodinný portrét (4 a více dospělých) v různých variantách (děti s rodiči, děti s prarodiči, portréty jednotlivců…), není v ceně balíčku fotografování dětí s rekvizitami.

Pokud budete chtít vyfotit formální společné fotografie,  nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou obuv s čistou podrážkou

Prosím domluvte se, abyste přišli na fotografování všichni společně a včas.

Výběr fotografií a retuš

  Záleží mi na kvalitě, ne kvantitě fotografií, proto pro Vás vyberu pouze záběry, které se „povedly“.

Pokud budete chtít zhotovit více fotografií na fotopapíru, vytvořím Vám zaheslovanou galerii s náhledy fotografií a zašlu Vám tabulku s čísly a formáty fotek k výběru.

V ceně balíčku jsou digitální úpravy (úprava jasu, ořez), vyretušování drobných nečistot a odlesků pleti. U  vybraných fotografií výtvarné efekty -  kolorované fotografie (ČB nebo sepiová fotografie s barevným detailem -  max. 2 ks), změna saturace, ozdobné rámečky apod. Převod barevných fotografií do černobílého, příp. sepiového režimu je možný i u více fotografií.

Pokud si budete přát náročnější a složitější retuše, budou provedeny po dohodě za cenu 200,- Kč/hod.

V případě objednávky - zhotovení fotografií ve velkém formátu je retuš v ceně fotografie

Svatební fotografie

Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě člověka. Je to den plný lásky, citu a emocí a svatební fotografie jsou jednou z mála věcí, které Vám i po letech budou připomínat jeho neopakovatelnou atmosféru. Proto mi velmi záleží na tom, abych Vám zhotovila snímky jak technicky, tak obsahově dokonalé, které co nejlépe vystihnou jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života.

 

Mým cílem je přirozeně zachytit neopakovatelnou atmosféru Vaší svatby, ne strnulé naaranžované pózy ženicha a nevěsty.  Je samozřejmé, že uděláme i formální skupinové fotografie se všemi pozvanými hosty, s rodiči, se svědky a několik oficiálních portrétů novomanželů. Při fotografování se vždy snažím, aby fotografie byly co nejvíce přirozené, uvolněné a aby z nich byla cítit slavnostní svatební nálada.

Pokud si budete přát, nafotím s Vámi i snímky v netradičním prostředí, které si sami vyberete - na louce, v lese, při západu slunce….

Mnoho lidí se domnívá, že postačí, když je vyfotí známý, který má nový „foťák“, ale od člověka, který nemá žádné zkušenosti s focením svateb nemůžete očekávat unikátní, kreativní fotografie velmi často v náročných světelných podmínkách.

Ráda si s Vámi předem sjednám schůzku, kde se poznáme, probereme program svatebního dne, Vaše představy o fotografování a výsledných fotografiích, abych mohla vytvořit originální kolekci svatebních snímků.

Sami si budete moci vybrat, které fotografie a v jakém formátu budete chtít udělat. Dle vašich požadavků zhotovím fotografie černobílé, sepiové (černobílá fotografie s hnědým nádechem), kolorované se zajímavými efekty, koláže. apod.

Na internetových stránkách vytvořím fotogalerii z Vaší svatby a fotografie tak budou přístupné všem, kterým prozradíte heslo.

Společně se zhotovenými fotografiemi dostanete fotografie ve velkém rozlišení na DVD.

Pokud svatbu teprve plánujete, mohu Vám vytvořit originální svatební oznámení s Vaší fotografií nebo designem, který si můžete u mne vybrat z mnoha návrhů i barevných variant.

Dále nabízím předsvatební focení ve fotoateliéru i v exteriérech.  

 

 

Služba není dostupná na uvedené adrese? Nechte nás to spravit.

Dílčí hodnocení: (průměr ze 1 hodnocení)

Cena
Profesionální přístup
Kvalita fotografií
Příjemné prostředí a zázemí
Ohleduplný přístup k dětem
Rychlost zpracování fotografií
Dobrá vybavenost ateliéru

Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat

Parametry:

Požadují platbu předem
ne
Možnost tisku fotografií v různých formátech
ano
Dodání fotografií v elektronické podobě
ano
Dodání tištěných fotografií
ne
Možnost focení u vás doma
ano
Možnost focení venku
ano
Možnost focení v ateliéru
ano
Možnost focení i o víkendu
ano
Možnost výběru času i termínu
ano

Objevili jste chybu ve vlastnostech nebo parametrech? Upozorněte nás na ni.

Nenašli jste službu, kterou jste hledali? Přidejte ji

Hodnocení (1)

Minnie, 31. 10. 2016, 11.36

Cena
Profesionální přístup
Kvalita fotografií
Příjemné prostředí a zázemí
Ohleduplný přístup k dětem
Rychlost zpracování fotografií
Dobrá vybavenost ateliéru

S paní fotografkou jsme naprosto spokojeni. Má skvělý přístup k dětem, trpělivost, snadno se s ní dá domluit. Pokud dítě nemá den, nic neplatíte a dohodne se jiný termín. Fotí se u ní doma kde má ateliér, ale není problém aby přijela i ona domů. Bavili jsme se s ní i o svatbě a narozdíl od jiných fotografů, kteří zmizí hned po obědě, tato na žádost zůstane fotit klidně do pozdních nočních hodin, což nám naprosto vyhovuje že by byly fotky i ze zábavy a až bude svatba, určitě bude fotit právě ona.

Klady:

  • Trpělivost, krásné fotografie

Zápory:

  • Žádný

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací