Tereza Weinlichová

zobrazeno 3206×

Vložil(a): Markéta V., 3. 4. 2017 21.42

Region:
Praha
Telefon:
+420 777 686 946
E-mail:
tea.wein@email.cz
Web:
www.jemne-sestinedeli.webnode.cz
Adresa:

Roztoky
Hodnoceno:
13×
Celkové hodnocení:

Region: Praha západ, Praha
Vzdělání: certifikovaná poporodní dula NAPP a následných vzdělávacích programů: semináře APODAC, Rebozo, Awakening kundalini

Doprovázím ženy před otěhotněním, během těhotenství, porodu i šestinedělí.  Ženy, které s láskou a úctou provázím na jejich cestě mateřstvím jsou pro mne zdrojem obdivu a inspirace. Mnohé z nich ušly už řádný kus cesty, a jsem nesmírně vděčná za to, že mohu být světlem nad jejich hlavami a sloupem, o který se mohou z jakékoliv strany opřít. Ať je to podpora při plánovaném otěhotnění, uvolnění bolavých těhotenských zad a úponů, pomoc při otočení miminka koncem pánevním, úlevové polohy při porodu, péče v šestinedělí, pomoc se šátkováním, kojením,  či relaxační procedury miminek i maminek.  Jsem podporou celé rodině, nejenom ženě, ale dokáži podpořit i tatínka v jeho péči o nově vzniklou rodinu. Moje práce je pro mne radostí a celoživotním kontinuálním sebevzděláváním. 
Protože jsem objevila svůj dar energetizujících východních masáží, s obdivem vnímám, kterak dokáží rozproudit v těle tolik potřebnou energii a pomohou odbourat případné bloky a strachy, uložené v těhotenství a z porodu. V masérském studiu je tak nejenom ženám těhotným a v šestinedělí k dispozici hluboce relaxační zážitek probuzení životní energie: Awakening. Využijí je i ženy se záměrem otěhotnění, ale i unavené maminky a otcové rodin, kterým vlije novou sílu. Lze tu též uskutečnit ženský kruh a rituál přivolání miminka, nebo přivolání síly k porodu.

Do jakých porodnic ráda doprovázím:
Rakovník 

Do jakých porodnic nedoprovázím:
Nemám žádnou porodnici, kam bych ženu nedoprovodila.

(Fotografie NAPP)

Služba není dostupná na uvedené adrese? Nechte nás to spravit.

Dílčí hodnocení: (průměr ze 13 hodnocení)

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Pro přidání vlastního hodnocení se musíte přihlásit nebo zaregistrovat

Parametry:

Organizace
?
těhotenské cvičení
ano
předporodní kurzy
ano
příprava partnera k porodu
ano
pomoc při sestavování porodního přání
ano
možnost zátupu při nemoci
ano
masáže
ano
práce s homeopatiky
ano
práce s aromaterapií
ano
poporodní péče
ano
laktační poradenství
ano

Objevili jste chybu ve vlastnostech nebo parametrech? Upozorněte nás na ni.

Nenašli jste službu, kterou jste hledali? Přidejte ji

Hodnocení (13)

Markét Šídovka, 15. 1. 2021, 13.35

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Paní Tereze musím moc poděkovat za dnešní návštěvu. Přesně to jsem potřebovala. Návštěva mě velmi uklidnila a podpořila a cítím se mnohem lépe. Jistější a klidnější. Doporučuji všem šestinedělkám.

Klady:

 • Milý a klidný a respektující přístup.

Zápory:

 • Nenapadá mě

DanaZlato2, 9. 10. 2020, 13.48

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Z porodnice jsem sla s ditetem, ktere je "line sat", s odsavackou, klobouckem, tabulkama s casem a mnozstvim a hlavne nervama na pochodu. Jeste ten vecer se u nas Reza stavila. A od te doby plne kojim bez jakychkoli pomucek. Dalsi navsteva po 2 dnech byla jen kontrolni. Takze palec nahoru a doporuceni!

Klady:

 • Rychla, profesionalni.

Zápory:

 • Zadne.

Veux, 22. 4. 2020, 22.21

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Terka je moc milá a jsem ráda, že mě k porodu doprovázela právě ona. V průběhu těhotenství jsme se párkrát sešly a probíraly jsme, co jsem zrovna potřebovala, využila jsem i těhotenské masáže. Když se miminku nechtělo na svět a hrozilo, že doktoři už budou navrhovat hospitalizaci, což jsem nechtěla, Terka mi pomohla miminko přimět k příchodu – masáží, Rebozem a dalšími technikami, což znamenalo příjemné odpoledne, po kterém se porod opravdu spustil. V porodnici mi byla velkou oporou, především při příjmu, kdy mě rozhodilo nemocniční prostředí a ona mě krásně uklidnila a naladila zpět na vlnu 😊 A dále nám radila, povzbuzovala, opečovávala a nakonec se s náma radovala z naprosto přirozeně narozeného miminka. Po porodu nám dodala odvahu k brzkému odchodu domů kvůli začínající době koronavirové a doma nás pak ještě dvakrát navštívila. „Spolupráce“ s Terkou byla moc fajn a vím, že se na ni mohu kdykoliv obrátit. Díky Teri!

Klady:

 • Milá a informovaná

Zápory:

 • Žádné

Verisa, 2. 9. 2019, 18.00

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Potřebovala jsem rychle laktační poradkyni, protože po příjezdu z porodnice jsem si myslela, že kojím správně, ale malý nám nejprve hubnul a poté přibýval velmi málo. Hrozily dokrmy UM. Tereza si našla čas hned druhý den, co jsem jí volala. Nakonec se ukázalo, že kojím správně, jen jsme trochu upravily délku kojení, nicméně Tereza mi dodala důvěru v sebe sama, že to zvládnu, že bude všechno dobré. Její návštěva mě velmi pozvedla a byla jsem velmi ráda, že jsem si ji vybrala na poradu o kojení. Na to, že to bylo domluvené takto narychlo, mi věnovala opravdu hodně času a poskytla i další info jako jak se starat o jizvu po CS, jaké bylinky pít např. pro psychickou pohodu atd. Celkově na mě působila velmi povzbudivým dojmem, podpořila mě v mém snažení, dodala mi sebevědomí. Mohu doporučit dále.

Klady:

 • Empatická, milá, je vidět, že problematice rozumí a je v ní zkušená. Je možné domluvit schůzku doma hned na druhý den.

Zápory:

 • Nenacházím.

Eva Bones, 28. 7. 2019, 15.54

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Sme novopečení rodiči našeho malého syna, ktorý prišiel na svet koncom júna (38+1tt). Naším jediným cieľom bolo mať do najväčšej miery nemedikovaný, spontánny pôrod (keďže všetko počas tehotenstva prebiehalo v poriadku) a preto sme začali skúmať aké sú možnosti "na trhu". Okamžite sme dostali kontakt a super ohlasy na Terku, a tak sme ju kontaktovali. Hneď na začiatok môžeme povedať, že jej empatia, prístup k pôrodu a rodiacemu páru ako takému a obrovské skúsenosti len predčili naše už aj tak vysoké požiadavky. Terka je úžasný človek a v svojom odbore sa sakramentsky vyzná. V tom najväčšom strese nás vedela neuveriteľne ukludniť. Z každej čo i len najmenšej obavy nás vedela hneď dostať a uistiť že je všetko v poriadku a zároveň aké by sme mali alternatívne možnosti. Špeciálne poďakovanie patrí jej rukám, ktoré akupresúrne pohladili, pomohli, pomasírovali, ukľudnili v tých najintenzívnejších chvíľach pôrodu. Aj kvôli nej môžeme povedať, že to bol najkrajší zážitok v našom živote a už sa nevieme dočkať kedy príde ďaľší 😏 PS: Teri, moc ďakujeme za tento dokonalý zážitok. Tvoje čarovné rúčky, silná empatia a tvoje super bylinky a nespočetné skúsenosti odbúrali panický strach z nemocníc a pôrodu ako takého. Ak by si zakladala Center for mother and child alebo Child Birth Centre, môžeš s nami počítať s akoukoľvek pomocou. Máš veľký talent Teri, len tak ďalej. Meníš svet. Eva, Eda a malý Leo

Klady:

 • * Pomoc s kojením a hojením
 • * Odvoz do nemocnice
 • * Pozitivny prístup
 • * Obrovská opora a pomoc pri pôrode
 • * Zlaté ručičky
 • * Sustredenie sa na sestinedelie

Zápory:

 • -

Petr Láska, 26. 2. 2019, 22.00

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Dobrý den, Ahoj, I přes to, že jsem muž, věřím, že tento komentář bude pro nastávající maminky, které přemýšlejí či hledají dulu, přínosem. Přirozeně tento nápad inciovala přítelkyně a dlouho dobu jsem chápal svoji úlohu pouze okrajově. I proto jsem nechal výběr na přítelkyni, ale to bych ostatně neměnil. Z tohoto důvodu nejsem schopen porovnat cenu s jinýmy dulami, nicméně nám přišla odpovídající nabízeným službám (moc mi to slovo nesedí :-D) Reza nás navštívila několikrát před porodem, což je vhodné pro vytvoření vztahu a předání informací, kterých je vskutku dost. Kvůli práci jsem se s Rezou několikrát jen "minul" a to bych byl býval změnil, protože Reza předává ucelený pohled na věc a to se týká i mužské role během porodu (a před ním) a spoustu informací, ketré se hodí znát i mužům. My jsme rodili před dvěma dny v Rakovníku, byl to náš první porod a jsem doopravdy rád, že Reza byla s námi, protože nejen, že nás teoreticky připravila, ale hlavně nás i porodem provedla. Díky zkušenostem dokázala zastat roli opory, ale i podpory, protože byla doopravdy připravená na všechny fáze porodu. Kromě výše zmíněných hodnocení, bych rád vyzdvihnul nejvíce to, že celou dobu byla Reza podporující, dokázala poskytnout potřebné informace, ale nikdy nás do ničeho netlačila a nekritizovala naše rozhodnutí, což si myslím ocení každý i když máme všichni odlišné priority a názory. Jsem opravdu rád, že jsme se rozhodli jí oslovit a moc děkujeme Rezo. Petr, Nikol & William Láskovi

Klady:

 • viz níže

Zápory:

 • viz níže

Linda123, 16. 1. 2019, 22.09

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Terezku jsem oslovila ve 37.týdnu na doporučení kamarádky, kdy moje původně domluvená porodní asistentka musela z rodinných důvodů přerušit naši spolupráci. Na poslední chvíli jsem hledala někoho, kdo by s námi strávil předporodní dobu v klidném prostředí našeho domova a pak mě doprovodil k porodu a s kým bych si rozuměla i po lidské stránce. Při prvním osobním setkání jsem věděla, že Terezka je ten správný člověk. Milá, empatická, profesionální, zkušená, s úžasně vstřícným přístupem, trochu bláznivá, ale ta nejlepší dula, kterou jsem potkala. Pečovala o mě a naši nenarozenou holčičku do porodu, připravila mi krásný předporodní rituál, poskytla spoustu informací a rad. Samotný porod se rozběhnul tak rychle, že jsme málem nestihli dojet ani do porodnice. Ale díky Terezce, která byla v autě s námi, a byla mi oporou, jsem věděla, že všechno dopadne dobře. Do porodnice jsme to nakonec stihli včas a během porodu Terezka dohlížela na to, aby byla splněna všechna moje porodní přání. Porod proběhl naprosto přirozeně a v pořádku a byl krásným zážitkem pro mě i mého partnera. Terezka v péči o nás pokračovala i po porodu, přijela se za námi podívat a zkontrolovat naši maličkou, dala rady ohledně kojení, naučila mě manipulaci s miminkem, přivezla bylinky na porodní zranění, poradila se šátkováním. Můžu jen doporučit!

Klady:

 • nadšená profesionálka

Zápory:

 • nezjistila jsem

aaaja, 28. 11. 2018, 18.58

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Rezi jsem vyhledala po té, co jsem měla doma Barunku - malého řvoucího tygříka, co zuřivě bojovala, když jsem, ji chtěla nakojit. Takže jsem hledala nějaké co nejvčasnější řešení. Volila jsem podle toho, kdo bydlí nejblíž. Bez dlouhého studování schopností a webových stránek. Rezi zareagovala naprosto okamžitě, smluvila se se mnou na dopoledne další den, a ptala se jak přežijeme noc. Rezi je velmi ochotná a obětavá žena, která se dovede vcítit do situace, dovede podpořit i uklidnit. Přistupuje k druhým velmi lidsky, ne jen jako ke klientům, nabízí nejen svou profesi, ale sebe sama. Je vnímavá, všímá si detailů, na které je dobré upozornit. Uvědomuje si nutnost celistvé péče - přestože jsem ji volala jako laktační poradkyni, uklidnila mne a pomohla mi v dalších oblastech, které problém s kojením mohou ovlivnit (péče o sebe, bylinky, uvolnění traumat z porodu, poloha těla, psychická pohoda..). Je ochotná věnovat věcem tolik času, kolik si žádají, bez ohledu na "zaplacené hodiny". Proč jsou tam ty dvě hveždičky snížené? - Některé informace od ní jsem něvěděla, jak zpracovat, možná by mi pomohlo hlubší vysvětlení, ujasnění backgroundu, než jen ukázka - ale trochu moje chyba, že jsem si o to neřekla. (mě docházejí věci často později a postupně a ne ve chvíli, kdy je to třeba).

Klady:

 • rychlá a flexibilní reakce, podpora ve všech oblastech, úsměv, ochota, všímavost, "je na telefonu" kdykoli

Zápory:

 • -

Avatar, 9. 11. 2018, 19.29

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Jsem ráda,že jsem v období těhotenství narazila na Terezku.I když na poslední chvíli.Hledala jsem hlavne psychickou pomoc a podporu z důvodu strachu z porodu a nepříjemneho chování lékařů ve zvolené porodnici.Nakonec jsem rodila plánovaným císařským řezem.Za což jsem byla velice ráda.Terezka zařídila v porodnici bonding našeho narozeneho miminka s tatinkem,když já jsem nemohla a spoustu dalšího.Uz jen za toto ji moc dekuji.To pro me bylo nejdulezitejsi!!!Dnes je třeba mít dostatek informací a nenechat si nic líbit.Pokud hledáte pozitivní a empatickou osubku tak je to právě Terezka.Dekujeme J+V+F

Klady:

 • Pozitivní přístup,rychlost,ochota

Zápory:

 • Žádné

Jozka, 24. 7. 2018, 19.29

Cena
Spolehlivost
Pečlivost
Profesionalita
Kvalita služeb
Hodnotné informace, rady a tipy

Terezku jsem zkontaktovala asi 14 dni po porodu,z důvodu ztráty váhy u naši holcicky. Na radu pediatricky jsem zacla s prikrmy a UM.Mala sice hezky pribirala ale já se nechtěla vzdát kojení. Na radu Terezky jsme nakonec s malou zvládly úplně vynechat UM a nyní již plné kojim :-) Nebýt podpory a přesvědčeni Terezky,ze je kojení u mě možné,bychom teď možná už byly jen na UM. Tímto ještě jednou Dekuji a doporučuji

Klady:

 • Ochota,vlidnost,podpora

Zápory:

 • Zadne

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací