Velká vánoční akce

VELKÁ ADVENTNÍ SOUTĚŽ - SCHOVÁVANÁ

MY SCHOVÁVÁME, VY HLEDÁTE

Každý den po celou dobu Adventu vám schováme někde na tomto webu TŘI STROMEČKY a vaším úkolem bude je najít (nebojte, dáváme nápovědy). Když najdete stromeček, kliknete na něj a ten se vám připočítá do celkového počtu stromečků. Samozřejmě čím víc stromečků najdete = tím větší bude množství i hodnota dárků, ze kterých si můžete vybírat. 

TIP: Může se stát, že stromeček vložila některá z maminek někdy dříve do komentáře a je tam napevno. To není ON! Ten SPRÁVNÝ soutěžní stromek poznáte podle toho, že změní na stejné stránce své místo, pokud stránku znovu načtete. ;)

VÍCE NEŽ 170 VÝHERCŮ! DÁRKY V HODNOTĚ VÍCE NEŽ 90.000 KČ!

Všechny dárky, o které můžete soutěžit dle počtu nasbíraných stromečků, najdete v přehledu níže. I když s námi začnete později nebo nebudete moci hledat každý den, nezoufejte... dárky jsou rozděleny do šesti skupin a už od 6 nasbíraných stromečků můžete vybírat.

O KOLIK DÁRKŮ MŮŽETE SOUTĚŽIT?

O 3+1 :) Nejpozději do 24.12. do 24 hodin si máte možnost rozmyslet, o které 3 DÁRKY chcete soutěžit. Nezapomeňte na speciální skupinu dárků - VČELIČKOVÉ ŽOLÍKY (označené červeným rámečkem). Každý, kdo našel alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát klidně všechny 3+1 vámi vybrané dárky (nemáme omezení, kolikrát může jednotlivec vyhrát).

VYHODNOCENÍ

24.12.2017 se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevyberete dárky, ztrácíte nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel všechny výherce. Seznam výherců najdete po ukončení soutěže tady a také v kategorii SOUTĚŽE. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete souhlas s Pravidly soutěže

KDE JSOU DNES (13.12.) SCHOVÁNY STROMEČKY?

1) V kategorii SOUTĚŽE najdete stromeček v jedné z aktuálně probíhajících soutěží.
2) V kategorii AKCE S DĚTMI si dnes skočte do Brna a tam najdete druhý dnešní stromeček.
3) K poslednímu stromečku vás dnes v kategorii ČLÁNKY dovede HOMEOPATIE

 

Stromeček může být schován i v komentářích, ale vždy jen na první stránce komentářů. Příjemné hledání a zítra ráno mezi 7 a 10h se zase zastavte pro nové nápovědy ;)

Pravidla soutěže:

Každý den konání soutěže (tj. od 1. do 24.12. 2017) pořadatel soutěže ProMaminky.cz, s.r.o. umístí na web ProMaminky.cz tři ikonky Vánočních stromečků. Úkolem soutěžících bude je najít a kliknout na ně. Podle množství odkliknutých stromečků se budou soutěžícím zpřístupňovat dárky, o které mohou soutěžit. Od 1.12. do 24.12.2017 může soutěžící najít celkem maximálně 72 STROMEČKŮ. 

Nejpozději do 24.12. do 24 hodin si má možnost soutěžící rozmyslet, o které 3 DÁRKY chce soutěžit a označí je kliknutím. Každý, kdo našel v soutěžním období alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA (speciální dárky).

24.12.2017 se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevybere soutěžící dárky, ztrácí nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel všechny výherce. Jeden účastník může vyhrát více výher. Seznam výherců bude po ukončení soutěže a vyhodnocení uveden v kategorii SOUTĚŽE na webu ProMaminky.cz. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete soutěžící souhlas s těmito pravidly soutěže.

Provozovatelem soutěže je ProMaminky.cz, s.r.o. Provozovatel pořádá soutěže, které se neřídí zák. č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Provozovatel nenese odpovědnost za dodání výhry Uživateli. Soutěže se může zúčastnit každá osoba, která je registrována na webu ProMaminky.cz a splní podmínky soutěže. V případě výhry je odměna odeslána na adresu uvedenou v profilu uživatele na webu ProMaminky.cz. U neúplných profilů zasíláme žádost o doplnění. Pokud pak do 14 dnů nesjedná soutěžící nápravu a profil nedoplní, výhra propadá a bude poskytnuta následujícímu soutěžícímu v pořadí.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací