Velká vánoční akce

VELKÁ ADVENTNÍ SOUTĚŽ - SCHOVÁVANÁ

MY SCHOVÁVÁME, VY HLEDÁTE 🎄🎄🎄

Každý den po celou dobu Adventu schováme někde na našem webu TŘI STROMEČKY. Vaším úkolem bude je najít (nebojte, dáváme nápovědy). Když najdete stromeček, kliknete na něj a ten se vám připočítá do celkového počtu stromečků. Samozřejmě čím víc stromečků najdete, tím větší bude množství i hodnota dárků, ze kterých si můžete vybírat. 

TIP: Může se stát, že stromeček vložila některá z maminek někdy dříve do komentáře a je tam napevno. To není ON! Ten SPRÁVNÝ soutěžní stromek poznáte podle toho, že změní na stejné stránce své místo, pokud stránku znovu načtete.

Všechny dárky, o které můžete soutěžit dle počtu nasbíraných stromečků, najdete v přehledu níže. I když s námi začnete později nebo nebudete moci hledat každý den, nezoufejte... dárky jsou rozděleny do šesti skupin a už od 1 nalezeného stromečku můžete vybírat.

O KOLIK DÁRKŮ MŮŽETE SOUTĚŽIT?

O 3+1 😊 Nejpozději do 24.12. do 24 hodin si máte možnost rozmyslet, o které 3 DÁRKY chcete soutěžit. Nezapomeňte na speciální skupinu dárků - VČELIČKOVÉ ŽOLÍKY (označené červeným rámečkem). Každý, kdo našel alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát klidně všechny 3+1 vámi vybrané dárky (nemáme omezení, kolikrát může jednotlivec vyhrát).

VYHODNOCENÍ

24.12.  se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevyberete dárky, ztrácíte nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. vylosujeme všechny výherce. Seznam výherců najdete po ukončení soutěže tady na této stránce. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete souhlas s Pravidly soutěže

A O CO HRAJEME? O VŠECHNY KRÁSNÉ DÁRKY, KTERÉ VIDÍTE DOLE! TAK NÁS SLEDUJTE, AŤ VÁM NEULETÍ! 🐝 😉

Těšily jste se? Máme pro vás výsledky losování. Všem výherkyním gratulujeme a prosíme, zkontrolujte si, že máte vyplněnou adresu ve svém profilu ;) A pokud se vám bude chtít, fotka, jak si výhru užíváte nás potěší.

Saloos - balíček české aromaterapeutické biokosmetiky - ladka1984, Lenka Volfová (lenicka.vol), Venuse Hasova (emrola), Lenka Tichá (Leen), Nitka-a

Toaletka Guess Seductive Noir od Elnino.cz - eva BERENREITEROVÁ (evinaevina), Eliška Kozlová (Eliška Kozlova), Jana Svobodová (Fun)

Velká sada Jumping clay k výrobě šperků a doplňků - Eva Dvorská (ziia)

Tlapková patrola - Hvězdné tlapky - Romana Salvetova (ROMA-Z), judith.ger

Kniha Ultima (1): Poslední - Albatros Media - patricia077, Jana Hájková (JanaH)

Activity Board - mrak - Kateřina Kubová (Kočička)

Activity Board - mrak - Emília Balonová (Tenderka)

Série knih ÚNIKOVKY - Presco - Bětuška

Stolní hra Zapadákov - Jjirinka

Kniha Mnohokluk - Albatros Media - Miluš, Linda Kučerová (Krysa_1313)

Bambusové látkové pleny Gaga's pleny - Michaela Kohoutová (Semiska7)

GaGa's pleny - Látková plena AIO Liška - Karolína Zacharová (kajca)

Nepromokavý pytel Louka GaGa’s - Monika Kasíková (BigGold7)

Videoprůvodce ProMaminky.cz - Monika Malá (Monulininka)

Poukaz na exteriérové focení od Lenky Seničové - Michaela Vrňáková (Mikita)

Nosítko Thule Sapling – maximální pohodlí při jakémkoli dobrodružství - Marie Hradečná (Marushrad)

Pravidla soutěže:

Každý den konání soutěže (tj. od 1. do 24.12.) pořadatel soutěže ProMaminky.cz, s.r.o. umístí na web ProMaminky.cz tři ikonky Vánočních stromečků. Úkolem soutěžících bude je najít a kliknout na ně. Podle množství odkliknutých stromečků se budou soutěžícím zpřístupňovat dárky, o které mohou soutěžit. Od 1.12. do 24.12. může soutěžící najít celkem maximálně 72 STROMEČKŮ. 

Nejpozději do 24.12. do 24 hodin si má možnost soutěžící rozmyslet, o které 3 DÁRKY chce soutěžit a označí je kliknutím. Každý, kdo našel v soutěžním období alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA (speciální dárky).

24.12. o půlnoci se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevybere soutěžící dárky, ztrácí nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel všechny výherce. Jeden účastník může vyhrát více výher. Seznam výherců bude po ukončení soutěže a vyhodnocení uveden v kategorii SOUTĚŽE na webu ProMaminky.cz. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete soutěžící souhlas s těmito pravidly soutěže.

Provozovatelem soutěže je ProMaminky.cz, s.r.o. Provozovatel pořádá soutěže, které se neřídí zák. č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Provozovatel nenese odpovědnost za dodání výhry Uživateli. Soutěže se může zúčastnit každá osoba, která je registrována na webu ProMaminky.cz a splní podmínky soutěže. V případě výhry je odměna odeslána na adresu uvedenou v profilu uživatele na webu ProMaminky.cz. U neúplných profilů zasíláme žádost o doplnění. Pokud pak do 14 dnů nesjedná soutěžící nápravu a profil nedoplní, výhra propadá a bude poskytnuta následujícímu soutěžícímu v pořadí.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací