Velká vánoční akce

VELKÁ ADVENTNÍ SOUTĚŽ - SCHOVÁVANÁ

MY SCHOVÁVÁME, VY HLEDÁTE 🎄🎄🎄

Každý den po celou dobu Adventu schováme někde na našem webu TŘI STROMEČKY. Vaším úkolem bude je najít (nebojte, dáváme nápovědy). Když najdete stromeček, kliknete na něj a ten se vám připočítá do celkového počtu stromečků. Samozřejmě čím víc stromečků najdete, tím větší bude množství i hodnota dárků, ze kterých si můžete vybírat. 

TIP: Může se stát, že stromeček vložila některá z maminek někdy dříve do komentáře a je tam napevno. To není ON! Ten SPRÁVNÝ soutěžní stromek poznáte podle toho, že změní na stejné stránce své místo, pokud stránku znovu načtete.

Všechny dárky, o které můžete soutěžit dle počtu nasbíraných stromečků, najdete v přehledu níže. I když s námi začnete později nebo nebudete moci hledat každý den, nezoufejte... dárky jsou rozděleny do šesti skupin a už od 6 nasbíraných stromečků můžete vybírat.

O KOLIK DÁRKŮ MŮŽETE SOUTĚŽIT?

O 3+1 😊 Nejpozději do 24.12. 2020 do 24 hodin si máte možnost rozmyslet, o které 3 DÁRKY chcete soutěžit. Nezapomeňte na speciální skupinu dárků - VČELIČKOVÉ ŽOLÍKY (označené červeným rámečkem). Každý, kdo našel alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát klidně všechny 3+1 vámi vybrané dárky (nemáme omezení, kolikrát může jednotlivec vyhrát).

VYHODNOCENÍ

24.12. 2020 se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevyberete dárky, ztrácíte nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. 2020 vylosujeme všechny výherce. Seznam výherců najdete po ukončení soutěže tady na této stránce. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete souhlas s Pravidly soutěže

A O CO HRAJEME? O VŠECHNY KRÁSNÉ DÁRKY, KTERÉ VIDÍTE DOLE! A DALŠÍ BUDOU JEŠTĚ PŘIBÝVAT, TAK NÁS SLEDUJTE, AŤ VÁM NEULETÍ! 😉

VÝHERCI:

Obraz od Flowal s dětským motivem: Lucie Chmielová (snany), Jana Cvetlerová (Tereza7)

Obraz od Flowal dle vlastního přání: Alena Vedralová (Aleonora), Gabika Illasova (Gabill)

Nakladatelství JOTA - O co jde? Klimatické změny: Veronika Sedlackova (Moly), Lenka Hofbauerová (Leňulka), Hana Dlouha (legarthaa)

Nakladatelství JOTA - O co jde? Hackeři: Vendula Pěničková (Dudu), Janako, monulililinecka

Nakladatelství JOTA - Timova dobrodružství ve světě bakterií: Lenka Kořánová (Lenička), Kateřina Herotová (Gumashka), Petra Trepešová (k.o.r.i.n.e.k)

Nakladatelství JOTA - Co sežral žralok: Jana Hájková (JanaH), Lucie Kostolanská (bubator), Eliška Kozlová (Eliška Kozlova)

Gaga's Bryndák Moře: Michaela Vrňáková (Mikita)

Gaga's Přebalovací podložka Louka: Daniela Kadlecová (vaniilla)

Gaga's Deka 2v1: Jitka Fárková (Lipi4)

Svíčka GR Original, kvádr: Dana Hrozková (keddie)

Svíčka GR Original, kvádr: chanahd

ŽOLÍK: Svíčka GR Original, hvězda: Tereza Vosáhlová (Terezka174)

Povlečení Matějovský - Tygřík a kamarádi: Anna Pytlíková (nancy)

Povlečení Matějovský - Kočička a medvídek: Jana Šimková (simsim)

Povlečení Matějovský - Patchwork: Lu S (Lucinky06)

Lehátko Dreamer cosy spaces: Jana Svobodová (Fun)

BAAGL - Školní batoh Cubic Tenisky: Ivana Dlouhá (Úča)

BAAGL - Školní batoh Cubic Warrior: PetraMok

Thule Spira Horizontal Tote: Eva Lianová (Evka2)

Kočár Thule Spring: Kateřina Fárová (Kateřina Fárová)

Saloos Dárková kazeta: Veronika Sedlackova (Moly), Kateřina Kubínová (Katy Brno), Lenka Tichá (Leen)

Žolík Elnino.cz - GUESS Seductive Noir: Petra Pfeifer (Peteusheee)

Elnino.cz - GUESS Seductive Noir: Veronika Šarközy (werroona), Jiřina Horáková (Jiřina Horáková)

ŽOLÍK: Osuška Paul Frank Stripe: Edita Křížová (editak)

Osuška Paul Frank Star: patricia077

Jumping Clay - Sada k výrobě auta: Jana Andersová (jancaan), Zdenka Kubíková (zdenkaam)

Jumping Clay - Sada k výrobě šperků a doplňků: Zuzana Šárková (Anezzka), Marie Hradečná (Marushrad)

Weleda - Rakytníková vyživující péče: Veronika Šulcová (skyv), Eliška Macánová (xmace102)

 

Danfil - Dětský přívěsek s perlou, z růžového zlata: Filip Vojáček (filipin21)

LEROS - Dárkové balení: Daniela Vojáčková (danuse11), Eva Bělehrádková (Ewkad)

Žolík Weleda - Rakytníková vyživující péče: Martina Boučková (bouce)

 

VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME A ZAČÁTKEM NOVÉHO ROKU ROZESÍLÁME VÝHRY! :)

 

Pravidla soutěže:

Každý den konání soutěže (tj. od 1. do 24.12. 2020) pořadatel soutěže ProMaminky.cz, s.r.o. umístí na web ProMaminky.cz tři ikonky Vánočních stromečků. Úkolem soutěžících bude je najít a kliknout na ně. Podle množství odkliknutých stromečků se budou soutěžícím zpřístupňovat dárky, o které mohou soutěžit. Od 1.12. do 24.12.2020 může soutěžící najít celkem maximálně 72 STROMEČKŮ. 

Nejpozději do 24.12. 2020 do 24 hodin si má možnost soutěžící rozmyslet, o které 3 DÁRKY chce soutěžit a označí je kliknutím. Každý, kdo našel v soutěžním období alespoň jeden stromeček, může soutěžit o 1 ŽOLÍKA (speciální dárky).

24.12.2020 o půlnoci se soutěž uzavře. Pokud si do tohoto termínu nevybere soutěžící dárky, ztrácí nárok na zařazení do slosování. Všechny soutěžící rozřadíme dle vybraných dárků do skupin a nejpozději do 31.12. 2020 vylosujeme pomocí generátoru náhodných čísel všechny výherce. Jeden účastník může vyhrát více výher. Seznam výherců bude po ukončení soutěže a vyhodnocení uveden v kategorii SOUTĚŽE na webu ProMaminky.cz. Kliknutím na jakékoliv tlačítko "Chci soutěžit o tento dárek" potvrzujete soutěžící souhlas s těmito pravidly soutěže.

Provozovatelem soutěže je ProMaminky.cz, s.r.o. Provozovatel pořádá soutěže, které se neřídí zák. č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Provozovatel nenese odpovědnost za dodání výhry Uživateli. Soutěže se může zúčastnit každá osoba, která je registrována na webu ProMaminky.cz a splní podmínky soutěže. V případě výhry je odměna odeslána na adresu uvedenou v profilu uživatele na webu ProMaminky.cz. U neúplných profilů zasíláme žádost o doplnění. Pokud pak do 14 dnů nesjedná soutěžící nápravu a profil nedoplní, výhra propadá a bude poskytnuta následujícímu soutěžícímu v pořadí.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací