Hypertonus

zobrazeno 853×

Vložil(a): martinazab, 2. 6. 2017 7.37

Na dotaz odpovídá Mgr. Šárka Smíšková (sarkasmiskova)

Dobrý deň, pediatrička nám povedala, že synček 7t má akrálny aj centrálny hypertonus. Predpísala nám rehabilitácie, ale na tie ná sobjednali až o dva mesiace. Ako môžem svojmu synčekovi dovtedy pomôcť? Sú nejaké cviky, ktoré môžem aj sama robiť alebo lepšie počkať? Ďakujem.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

sarkasmiskova , 4. 6. 2017, 21.54

Můžete si najít dětského fyzioterapeuta sama, což bych doporučovala. Dva měsíce jsou dlouhá doba a pracoviště, kde Vám toto řeknou, přestože ví, že jde o dítě, není podle mě seriózní. "Cviky" po internetu rozhodně nedoporučuji, je třeba individuální práce a péče. Dále doporučuji seznámit se s kvalitními postupy v handlingu (manipulace s miminkem), např. nyní čerstvě vyšla krásná a názorná kniha Markéty Křížkové "Baby motýlí masáže", kterou velmi doporučuji.

martinazab , 5. 6. 2017, 11.09

Ďakujem za odpoveď. Budeme musieť počkať na ten termín. Iný detský fyzioterapeut má tiež plno. Takže tak. No čo už narobíme. Hádam sa to nebude nejak zhoršovať. Snažím sa s ním aspoň čo najlepšie manipulovať, nech mu neublížim.

sarkasmiskova , 5. 6. 2017, 11.59

To je chyba v nabídce služeb, držím palce. pokud chcete, kontaktujte mne na mailu sarkasmiskova.isar@gmail.cz

martinazab , 5. 6. 2017, 12.01

Ďakujem.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací