Kousání novorozeněte

zobrazeno 891×

Vložil(a): Kama, 5. 5. 2016 17.16

Na dotaz odpovídá lucipo

Dobrý den,měla bych takový dotaz,netýká se mě,ani nikoho blízkého,ale zajímal by mě Váš názor.Jedna maminka údajně pár dní,ještě v porodnici,kousala miminko tak silně,že má trvale poškozenou ručičku.Někteří se té ženské zastávají,že může mít poporodní psychózu,jiní zas,že je psychicky nemocná,a ještě nadávají těm,kteří ji mají za zrůdu.No,pro mě je taky bestie,stejně tak by se mohli zastávat pedofilů,vrahů,tyranů,úchylů...Ti přece taky mají nějakou poruchu,ne?Nebo je rozdíl tento případ s novorozencem od nějakého úchyla,či vraha?Mě to přijde stejná zrůdnost.Kdo má pravdu?Ti,co se té ženské zastávají,nebo ti,kteří o ni tvrdí,že je zrůda a bestie?Děkuji za odpověď.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

lucipo

lucipo , 5. 5. 2016, 20.58

Dobrý den, je mi líto, ale neumím odpovídat na dotazy o událostech typu "jedna paní povídala". Takový případ neznám, neslyšela jsem o něm, nechci spekulovat o tom, která strana má pravdu nebo nemá pravdu v případě, který se prý stal. Mějte se hezky. Lucie

Kama , 6. 5. 2016, 6.07

Dobrý den,o tom byl právě článek na internetu,a k němu komentáře.Jedna psychiatrička uvedla na dálku,že je opravdu nemocná,a odduzovala ty,kteří té matce nadávali do zrůd.Mě se to celé nezdá,tak jsem chtěla vědět,která strana má pravdu.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů