Audiron při zánětu uší?

zobrazeno 2315×

Vložil(a): Christie, 16. 1. 2016 7.47

Na dotaz odpovídá MUDr. Martina Boháčová (bohacova)

Dobrý den, dcera při nástupu do školky začala trpět na časté záněty uší a ráda bych jí při bolestivém oušku pomohla i jinak, případně i preventivně, než neustálým pícháním ucha. Četla jsem o přípravku Audiron...Máte s ním prosím zkušenost? Lze jej použít i v rámci prevence ? Děkuji a přeji pěkný den....

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

bohacova , 17. 1. 2016, 18.30

Dobrý den, s Audironem žádné zkušenosti nemám, když jsem se dívala, nejedná se o lék, je to jeden z mnoha jiných léčebných přípravků na bylinkovém základě. To samozřejmě neznamená, že jej nemůžete vyzkoušet a pak mi dát vědět :-). Pokud má dcera časté záněty uší, pak doporučuji zkontrolovat, zda nemá zvětšenou nosní mandli, léčit důsledně rýmy- nosní kapky, spreje s mořskou vodou, smrkat, posilovat imunitní systém ( režimová opatření, Imunoglukany) a pokud už ouško začne bolet, podat Nurofen, kápnout Otobacid či Otipax- může vám napsat i dětský lékař..... teprve, když toto nepomůže, jet na ORL.

Christie

Christie , 20. 1. 2016, 5.58

Dobrý den, velice Vám děkuji za reakci a odpověď. Přípravek vyzkouším a pak dám vědět, zda to k něčemu bylo, každopádně děkuji i tak za tip na další kapky do uší. Na ORL nám potvrdili právě zvětšenou mandli, která to vše způsobuje. Hezký den.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů