Úzkost

zobrazeno 373×

Vložil(a): Anonymní, 21. 8. 2016 10.26

Na dotaz odpovídá MUDr. Jana Anna Nováková (sante)

Úzkost

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Anonymní

Anonymní , 21. 8. 2016, 10.27

Mám dotaz ohledně mého 4 měsíčního syna. Poslední dobou do jakékoliv společnosti přijdeme a někdo se na něj podívá popř. promluví začne šílený řev. Takový řev u něj ani neznám. Je to jinak spokojené miminko. Někteří známí mi řekli že to rozhodně není normální. Trápí mě to a bojím se, aby byl psychicky v pořádku. Je to jen nějaké přechodné období? Samozřejmě to povím i své pediatričce, ale ta má bohužel dovolenou. Proto se obracím na Vás. Předem děkuji za odpověď.

sante , 23. 8. 2016, 14.27

Dobrý den, v tomto věku miminko potřebuje především Vás. Je možné, že je dráždivější a více ho znepokojují cizí lidé nebo neznámé prostředí. Určitě o nic nepřijde, pokud ho v prvních měsících nebudete vystavovat větší společnosti kromě nejužší rodiny. S postupem času můžete začít rozšiřovat okruh lidí, se kterými se bude stýkat. Malé děti mohou vyděsit i zdánlivé maličkosti jako například pánové s plnovousem nebo zápach tabáku. Mějte s ním trpělivost a socializujte ho postupně.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací