Nespokojené miminko při kojení

zobrazeno 1023×

Vložil(a): Janako, 10. 3. 2017 0.09

Na dotaz odpovídá MUDr. Jana Anna Nováková (sante)

Dobrý den, dcera (4 měsíce) je plně kojená, nikdy s kojením problém nebyl. Ale teď asi tak poslední týden při kojení brečí a někdy se až jakoby vzteká, kope. Během jídla tedy chvíli brečí, chvíli jí. Vždycky se opět přisaje a takhle se to opakuje několikrát během kojení. Napadlo mě, jestli ji třeba neboli bříško, ale zas je mi divné, že by to trvalo tak dlouho, když dříve byla vždy v klidu a spokojená. Dáváme jí i probiotika. Nevíte, v čem by mohl by problém? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

sante , 10. 3. 2017, 8.12

Dobrý den, nezačala jste náhodou menstruovat? Při menstruaci se chuť mléka mění a může se stát, že miminka hůře pijí. Dále by to mohla způsobovat bolest bříška, ale ta by patrně přetrvávala i po kojení. Je také možné, že se začínají hlásit zoubky nebo že máte méně mléka a dcera se zlobí, protože tolik neteče.

Janako

Janako , 10. 3. 2017, 16.20

Děkuji za odpověď. Menstruace se mi ještě nevrátila. Ty zoubky nás také napadly, protože dcera teď dost slintá, žádný zub jsme ještě ale nenašli. Je pravda, že malá je teď celkově taková neklidnější, ale zrovna u toho kojení až moc a je mi to divné.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů