Budí se po hodině s řevem

zobrazeno 1003×

Vložil(a): Kama, 6. 7. 2016 14.39

Na dotaz odpovídá MUDr. Jana Anna Nováková (sante)

Dobrý den,psala jsem Vám nedávno dotaz ohledně špatného usínání 21 měsíčního syna.To se už pomalu zlepšuje,ale chtěla bych se zeptat ještě na jednu věc:Když spí po obědě,tak se po hodině budí s šíleným řevem,a když ho uklidním,zase usne.Děje se to pravidelně každý den,pokaždé po hodině spánku.Během nočního spánku to nedělá,spí krásně celou noc.Co to může být?A ještě jeden dotaz:Když jdu s ním do obchodu nebo na procházku,odmítá chodit,a chce se nosit nebo vozit.Doma,na hřišti,na zahradě lítá jak divý,ale když někam jdeme,ujde pár kroků,a chce na ruce,a když odmítnu,samozřejmě kravál.Tak ho vezmu,dokud se neuklidní,pak ujde zas něco,a zas chce na ruce,a pořád dokola.Přitom od roku a půl chodil krásně,i rychle,bez nošení nebo vožení,až teď tu chůzi bojkotuje.Čím to je?Děkuji za odpověďi.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

sante , 11. 7. 2016, 10.21

Dobrý den, pláč během odpoledního spánku je nejspíše způsoben zlými sny. Možné je i to, že se probudí, zjistí, že nejste u něj a vyděsí se. V noci je spánek pravděpodobně hlubší, proto se nebudí. Odmítání samostatné chůze v cizím prostředí může souviset s obavou, abyste se mu neztratila. Možná by pomohlo, kdybyste ho vedla za ruku?

Kama , 11. 7. 2016, 13.55

Děkuji,za ruku právě chodit taky nechce.Slyšela jsem,že může mít růstové bolesti,je to možné,i když se mu moc nechce chodit jen na procházce,a doma nebo na zahradě je to v pohodě?

sante , 11. 7. 2016, 14.42

Na růstové bolesti se mi to moc nezdá, právě vzhledem k tomu, že na zahradě nemá problém a nechce chodit jen venku.

Kama , 11. 7. 2016, 15.27

Děkuji.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů