Boule na hrudníku

zobrazeno 1140×

Vložil(a): dadinkamaminka, 8. 3. 2017 21.14

Na dotaz odpovídá MUDr. Jana Anna Nováková (sante)

Dobrý den,Dnes jsem nahmatala malému (4 roky) Mezi prsíčky docela velikou bouli. Přijde mi to,jako kdyby se mu špatně vyvíjel hrudník,nebo něco takového. Když to přejedu prsty,tak cítím,že ten útvar je docela tvrdý.Chtěla bych se zeptat,co by to mohlo být? K mudr samozřejmě jdu,jen nevím,jestli nemá dovolenou.Proto se chci zeptat pro jistotu vás. Mockrát děkuji za odpověd.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

sante , 9. 3. 2017, 11.03

Dobrý den, ráda bych Vám poradila, ale bez vyšetření se to těžko odhaduje. Jste si jistá, že se nemohl uhodit, pokud se to objevilo najednou? Jinak bude určitě potřeba klinické vyšetření, ke zvážení například rentgen nebo další vyšetření.

dadinkamaminka , 9. 3. 2017, 11.28

No problém je v tom,že když ,mu rukou přejedu hrudníček,ten samý útvar má i na druhé straně,ale není tak velký a vystouplý. Napadlo mě,jestli nemá nějakou deformaci hrudníku. :( A vím jistě,že se neuhodil,určitě by se neuhodil natolik,že by mu to takhle vystouplo.

sante , 9. 3. 2017, 11.44

Pak by bylo asi vhodné hrudník zrentgenovat a případně pak vyšetřit dětským ortopedem, aby posoudil jeho tvar.

dadinkamaminka , 10. 3. 2017, 10.31

Dobře,děkuju za radu. :)

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací