Bulky v prsu

zobrazeno 1589×

Vložil(a): Anonymní, 19. 1. 2017 15.27

Na dotaz odpovídá lucipo

Dobrý den, už asi 4. den mám retenci mléka. Ve spodní části a směrem od druhého prsa si nahmatám zatvrdliny. Stále kojím, z tohoto prsa se snažím kojit víc. Prso nahřívám, masíruji. Mezi kojením chladím. Dávám tvaroh. Střídám polohy při kojení. Snažím se odstříkávat. Už snad nemůžu dělat víc, ale stále mi ty zatvrdliny nemizí. Nejdou ani rozmasírovat. Teplotu jsem zatím neměla, prso není zarudlé a už je i měkčí a skoro nebolí. Ale občas mi v obou prsou jakoby zatrne. Zdá se mi, že už je to dost dlouho a nic se neděje.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Anonymní

lucipo , 19. 1. 2017, 19.51

Dobrý den, dále pokračujte v tom, co děláte a vydržte, někdy to prostě trvá. Určitě bych vyzkoušela homeopatika, můžete si je koupit sama v lékárně, jsou bez předpisu: Phytollacca decandra 9 CH a Belladonu 5 CH. První dva dny střídat obě homeopatika po dvou hodinách 5 kuliček. Potom ještě týden 2 x denně 5 kuliček Phytollacca a jednou denně Belladonu. Ať se Vám brzy uleví. Zdravím. Lucie

Anonymní

Anonymní , 19. 1. 2017, 21.03

Děkuji za uklidnění a za radu. Bála jsem se, abych něco nezanedbala, když už to trvá 4 dny. Tak doufám, že se to hne k lepšímu.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů