Revize dělohy

sledováno 1× zobrazeno 1208×

Vložil(a): Anonymní, 21. 10. 2018 8.17

Na dotaz odpovídá Petra Blechová (altere)

Dobrý den, jsem již měsíc po revizi dělohy pro zt. Zatím ms nedorazila, ale podle bt nedorazila ani ovulace, takže čekám, že se ms tak brzy nedostaví. Pak mi ale hrozí hormonální vyvolávačky. Od revize užívám gynex a kontryhelový čaj. Mohu tělo nějak podpořit, abych se vyvolávačce vyhla? Kdysi jsem užívala hak, ale cyklus už jsem nyní měla pravidelný.. děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

altere , 21. 10. 2018, 21.15

Dobrý den, doporučuji Foliculinum 30CH 1x denně 5 dnů. Mělo by to srovnat hormony. Po týdnu se ozvěte, jak to vypadá. Po té bych doporučila ještě Sepii 30CH taktéž 5 dnů. Samozřejmě je lepší navštívit homeopata a zjistit podrobnosti. Já vám pouze navrhuji nejpoužívanější léky. Dál užívejte Gynex. Petra Blechová

Anonymní

Anonymní , 30. 10. 2018, 8.01

Dobry den, dekuji. Po prvním dni užívání folliculina se bt zvedla a od te doby je vyšší, tak snad ms za cca tyden dorazí.. uvidime :) Nyní tedy jeste beru tu sepii. Chtěla jsem se zeptat, zda pokud ted ms opravdu přijde, jestli je vhodná nějaká homeo podpora i v dalším cyklu, ci nikoliv, nevim, jestli po revizi bývají další cykly již pravidelně nebo ne.. dekuji moc a preji pekny den.

altere , 31. 10. 2018, 10.35

Jak při homeopatické léčbě, tak při moderní léčbě se většinou srovnávají hormony cca tři měsíce. Pokud bude menstruace po třech měsících vyhovující a bezbolestná, nemusíte už nic brát. Do té doby, bych doporučila po měsíci zopakovat Sepii 30CH 1x denně tři dny. Petra Blechová

Anonymní

Anonymní , 20. 12. 2018, 19.09

Dobrý den, děkuji. Dva cykly byly krásně pravidelné, jen ve druhém jsem měla pro mě neznámé bolesti na prsou. Ve třetím cyklu bez ovulace. Mám ještě se sepii nebo něčím jiným pokračovat? Rádi bychom se už začali snažit o další dítě, ale ta nepřítomnost ovulace mne trochu znejistila.. Děkuji moc za rady.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů