Prevence roupů u miminka

zobrazeno 1333×

Vložil(a): Anonymní, 27. 2. 2017 16.27

Na dotaz odpovídá Mgr. Jana Ohanková (123homeopatie)

Dobrý den,
dcera si přinesla domů ze školky roupy. Bohužel jsme na to nepřišli hned a stihla jsem je chytit i já. Pediatr dceři, mě i manželovi předepsal Vermox (postupně 3 tablety v 2 týdenních rozestupech). Velice se obávám nákazy našeho 7měsíčního miminka, protože ta starší si ráda půjčuje hračky, hodně na ni sahá a v noci za námi pravidelně chodí do manželské postele, kde miminko kojím. Pediatrička říkala, že miminku žádný lék preventivně dávat nebude, až teprve v okamžiku, kdy by se nákaza potvrdila. Ve stoličce ani u zadečku jsem ji zatím nic neobjevila, ale je trochu podrážděnější a v noci hůře spí ... to ale mohou být klidně zoubky, které ji právě taky rostou.
Zajímalo by mne, jestli byste mi mohla doporučit nějaký homeopatický lék, který bych miminku mohla podat, ať už jako prevenci nebo pro zmírnění případné nákazy.
Je možné podat tento lék i dceři a mě, abychom se "červíků" dříve zbavili?

Děkuji za odpověď .

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

123homeopatie , 27. 2. 2017, 20.53

Dobrý den, mimnku preventivně taky nic nedoporučím, jinak z homeopatik na tuto potíž lze použít lék Cina 9 nebo 15CH několik dní opakovaně. Mimo homeopatika se velmi osvědčuje diatomická zem - křemelina a ještě antiparasitis - tinktura z ořešáku od Finclubu. zdravím Jana Ohanková

Anonymní

Anonymní , 28. 2. 2017, 13.04

Děkuji, jak jsem zjistila, tak lék Cina stejně není volně prodejný. Poradíme si tedy klasickou léčbou a vhodnou stravou :-)

123homeopatie , 28. 2. 2017, 15.53

Ano, je to trochu paradox, že na homeopatické léky vyžadují lékárny předpis, a při tom spousta lékařů a vědců tvrdí, že homeopatie nefunguje nebo jen na úrovni placeba. Do stravy zařaďte hodně česneku, cibule a vůbec zeleniny, naopak vyřaďte cukr, mléko a bílou mouku :-)

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů