Oscillococcinum dávkování

zobrazeno 1013×

Vložil(a): Jarka mmm, 29. 8. 2017 8.21

Na dotaz odpovídá Petra Blechová (altere)

Dobrý den,někde jsem slyšela,že prý homeopatika mají stejný účinek v malém i větším množství. Chtěla jsem se zeptat,zda je to pravda a zda by např. Oscillococcinum šlo užívat menším množství,než je uváděné dávkování od výrobce? Děkuji moc.

Sdílejte:   | 
1

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

altere , 29. 8. 2017, 15.38

Dobrý den, názory na podávání homeopatie se liší podle různých škol, ostatně jako názory lékařů na podávání léků. Já osobně zastávám názor, že homeopatie je informace. Pokud podáte jednu kuličku je to jedna informace, pokud 5 je to 5 informací ale stále těch stejných. Jako kdybych vám 5x sdělila, že se jmenuji Petra. Vám to nepřinese nic víc než poznatek, že nějaká homeopatka z Kolína se jmenuje Petra, ale slyšela jste to 5x. Hodně homeopatů podává kuličky ve vodě a pořád to funguje. Tohle je dlouhé téma. Za mě stačí klidně jedna až pět kuliček Oscilla jednou za 6 týdnů a máte to jako prevenci virových onemocnění (ne zánětlivých). Oscilla se můžete i předávkovat a můžou vzniknout bolesti hlavy apod. Rozhodně bych neužívala celou tubičku, tak jak se to píše v příbalovém letáku. Já mám doma jedno balení už 5 let a myslím, že ho budou užívat jednou i moje vnoučata :-)

Jarka mmm

Jarka mmm , 29. 8. 2017, 15.48

Děkuji moc!!!:)

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací