Homeopatika při prořezávání zoubků

zobrazeno 3180×

Vložil(a): Estrela113, 19. 3. 2015 21.14

Na dotaz odpovídá Petra Blechová (altere)

Dobrý den, dětem jsem dávala při prořezávání zoubků homeopatika Chamomila Vulgaris 9CH. Teď se dcerce začaly prořezávat poslední stoličky, ale Chamomila nám nepomáhá. Ráda bych se zeptala, jak správně toto homeopatikum dávkovat, třeba je chyba v tom, nebo zda doporučíte něco jiného?

Sdílejte:   | 
1

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

altere , 20. 3. 2015, 12.58

Dobrý den, s Chamomilou opatrně, pokud ji budete podávat příliš často (např. celý týden denně), může se to zvrhnout na druhou stranu. Tzn. že dítě začne být ještě vzteklejší než je. Chamomila nezvládá bolest, proto se u prořezávání vzteká a řve. Je důležité vědět zda je prořezávání zoubků spojené s dalšími problémy (průjem, horečka, otoky, zápach z úst apod.). Podle toho bych vybírala další lék.

Estrela113 , 21. 3. 2015, 13.13

Dobrý den, dcera je ufnukana, plactiva, pořád by se chtěla chovat, pořád něco okusuje- klidně zábradlí, nábytek nebo kamennou desku, když nic lepšího nenajde. Zvýšenou teplotu jsem zaznamenala, ale průjem či zápach z úst nikoli.

altere , 23. 3. 2015, 11.13

Moc příznaků tady není, je těžké něco vybrat. Uvedu tři možné léky, snad si z toho vyberete. Pulsatila - ufňukané, umazlené dítě se žlutou voskovou rýmou při prořezávání zubů. Calcarea carbonica - mohutnější děti, hodné, líné, může být zahlenění. Apis - vodnaté růžové otoky na dásních, neklid, neobratnost, padají věci z rukou.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací