Homeopatika na snížení teploty nebo horečky

zobrazeno 2367×

Vložil(a): Fany, 8. 5. 2015 21.20

Na dotaz odpovídá Petra Blechová (altere)

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli jdou použít nějaké homeopatika na snížení teploty nebo horečky při růstu prvních zoubků nebo po očkování a v jakém ředění je použít. Děkuji za odpověď.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

altere , 11. 5. 2015, 14.25

Dobrý den, co se zoubků týče, tak nejčastěji používané homeopatikum je Chamomila (dítě se vzteká, nezvládá bolest). Prosím nedávat příliš často, nebo se dítě dostane do obrazu léku a začne být ještě vzteklejší. Stačí podat pouze při bolesti, maximálně však 5 dnů po sobě. Na horečky je výborná Belladona (vysoké horečky, dítě je horké a má červené tváře) a zábaly. Po očkování nedoporučuji snižovat teplotu pomocí chemických léků. V těle probíhá proces při kterém vznikají protilátky a tělíčko si prochází těmi danými nemocemi. Pokud už dítě očkujete, doporučuji co nejpozději a před návštěvou ordinace podat Hypericum a po aplikaci podat nosodu z očkovací látky, kterou můžete koupit např. www.remedia.at. Tohle je nejšetrnější způsob a hlavně osvědčený. Nosodu z očkovací látky si můžete vyrobit i doma. Návod najdete na http://www.altere.cz/homeopatie/41-2/

Fany

Fany , 11. 5. 2015, 21.01

Moc vám děkuji za odpověď. O nosodech a že se dají dokonce vyrobit i doma jsem teď četla poprvé, je to zajímavé. Škoda že jsem to nevěděla dřív.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů