atopický ekzém

zobrazeno 1142×

Vložil(a): misshule, 4. 5. 2015 10.11

Na dotaz odpovídá Alžběta Matiášová (amatiasova)

Dobrý den, zajímalo by mě, jaké přípravky byste doporučila na léčbu atopického ekzému u 1,5 létého dítěte. A jaké máte zkušenosti s léčbou ekzému homeopatiky?

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

amatiasova , 4. 5. 2015, 10.51

Dobrý den, atopický ekzém je velmi častý problém, který ve své poradně řeším. Psychická příčina ekzému je to, že si necháme v životě vstupovat do našich hranic, hranic v našich vztazích. Pokud se jedná o tak malé dítě, často je to zrcadlo toho, jak to máme my, rodiče. Proto si promlouvám nejvíce s maminkou dítěte, řešíme, kde se ona sama nechává využívat, kde nedokáže říct ne, kde dělá věci, které nechce. A na to jí vyberu homeopatický lék, který jí začne ukazovat možnosti, jak to může dělat jinak, aniž by ji druzí lidé proto přestali mít rádi. No a když si začne dělat pořádek ve vztazích, uzdravuje se i dítě. Někdy dávám lék i dítěti, je to v případě, že už vnímám, že se také nechá - např. si nechá vzít hračku, někdo ho bouchne a on si to nechá líbit atd. Jinak stačí léčit maminku.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací