Alergie

zobrazeno 1340×

Vložil(a): Lištička, 28. 6. 2016 10.23

Na dotaz odpovídá Alžběta Matiášová (amatiasova)

Jsem silně alergická na nejrůznější pyly - především trav. Kojím a nemohu brát antihistaminika, poradí někdo s homeopatiky - co, kolik, jak často? Už jsem úplně KO.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

amatiasova , 29. 6. 2016, 9.47

Dobrý den, na alergii je spousta homeopatický léků. Je dobré vybrat z konkrétních příznaků daného člověka. Obecně si můžete koupit lék Sabadilla CH 15 a brát 3 kuličky 3x denně. Ozvěte se za tři dny, jak to s vámi vypadá.

Lištička , 4. 7. 2016, 11.46

Děkuji za odpověď, v lékárně jsem si Sabadillu mohla vyzvednout až v pátek, takže dnes je to třetí den, co ji užívám. Abych pravdu řekla, nepozoruji výrazné zlepšení, snad jen že se moje záchvaty kýchání omezily, co se délky i četnosti týče, a vodnatá rýma se trochu zarazila, ale na druhou stranu mám nyní více ucpaný nos, začíná pobolívá mě v krku a hůře se mi dýchá . Nevím jestli je to účinkem Sabadilly, nebo je to postupem alergie, protože jsem nikdy nebyla tak dlouho bez alopatické léčby a nedokážu to posoudit. Prosím jaký na to máte názor a co byste mi doporučila dále? Pokračovat jen se Sabadillou, něco přidat, nebo změnit?

amatiasova , 4. 7. 2016, 21.18

No, tak to by chtělo si trochu více popovídat o vaší situaci, abych mohla vybrat specifičtější lék. Pokud máte zájem, ozvěte se mi na email: alzbeta@domacihomeopatie.cz, napište, že jste zde z tohoto webu.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací