MS po vysazení antikoncepce

zobrazeno 318×

Vložil(a): Anonymní, 25. 5. 2017 12.19

Na dotaz odpovídá MUDr. Jakub Neumayer (neumayer)

Dobrý den, koncem února jsem vysadila antikoncepci (triquillar, cca rok a půl). Menstruace se dostavila hned po vysazení, po 4 dnech. Další po 21 dnech, další po 25 dnech, dnes už je to 27 dní a stále nic. Břicho už mě bolelo před týdnem jako bych to měla dostat, ale nic... Je možné že se cyklus takto natahuje? Od léta plánujeme začít pracovat na druhém dítěti. Mám to nějak řešit s mou doktorkou nebo mám ještě počkat jestli se to ustálí na nějakou pravidelnost? Děkuji za odpověď

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

neumayer , 25. 5. 2017, 12.34

Dobrý den, udělejte si těhotenský test. Pokud bude negativní, můžete ještě vyčkat. Ale nejpozději při zpoždění cyklu o 14 dní by bylo dobré navštívit vaší doktorku.

Anonymní

Anonymní , 25. 5. 2017, 12.40

Děkuji vám za rychlou odpověd

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací