Chci vysadit antikoncepci

zobrazeno 92×

Vložil(a): Anonymní, 15. 2. 2019 17.13

Na dotaz odpovídá MUDr. Jakub Neumayer (neumayer)

Dobrý den, našla jsem si přítele, a tak jsem začla brát antikoncepci. Anrikoncepci beru cca rok, přítele už nemám, ale v září 2018 mi začla praxe v nemocnici, kde musím stát na nohou. Antikoncepci jsem vysadila, ale bolesti zad i přirození jsem v nemocnici nemohla vydržet. Také se mi zhoršila pleť-akné až boláky. O silném krvácení ani nemluvě. Chci se zeptat, jestli jsou nějaké jiné léky popř. nějaká rada, abych neměla takové bolesti, silnou menstruaci a hroznou pleť a přitom nebrát antikoncepci. Bolesti atd jsem měla i před antikoncepcí.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

neumayer , 15. 2. 2019, 22.12

Dobrý den, bohužel ve vašem případě je ideální lék na všechny uvedené obtíže právě hormonální antikoncepce (na akné ideálně preparát s Dienogestem - o tom už se ale poraďte se svým gynekologem).

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací