Maxova Dobrodružství Pravý přítel

zobrazeno 543×

Vložil(a): inglulie2, 14. 8. 2015 12.52

Profesor Houkal přijel do Dinoterry. Kvůli záři časostroje zjistil Shadow Master, kde se Max nachází a začne se schylovat k boji. Felina ukradne Krystal útoku Maxovi mezitím, co se Shadow Master zmocní časostroje. Se všemi třemi krystaly v ruce unese Shadow Master, Felina, ještěři a i Kara, který se změnil v Shadow Masterova pomahače, profesofa Houkala a přenesou se zpátky do současnosti. Max a jeho přátelé zůstanou v době dinosaurů a bez krystalů.

Schovají se v blízké jeskyni, kde přemýšlí, jakým způsobem by dokázali Shadow Mastera zastavit, když v tu chvíli spatří Spike jeskynní malby, které je upozorní na existenci ještě jednoho krystalu, Krystalu horkosti, hluboko v ledové zátoce. Vydají se tedy k zátoce a podaří se jim najít krystal v tlamě Groty-Shonisaura, polozmrzlého v ledových vodách. Max a přátelé se pustí do boje s Grotou. S Lvíninou pomocí i s použitím vlastních sil Max unikne smrti v ledu s krystalem v ruce. Max si uvědomí sílu krystalu a vymyslí riskantní plán, jak je všechny dostat zpět do přítomnosti. Podaří se jim to?

Zdroj: youtube.com

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací