Maxova Dobrodružství Bitva za mír

zobrazeno 161×

Vložil(a): inglulie2, 14. 8. 2015 12.49

Shadow Master se chystá pro druhý krystal -- Krystal letu. Ještěři slíbí, že ho zavedou do doupěte Nebeských lovců, kteří obývají černou sopku.

Mezitím Max s přáteli vedeni malým NIkkem se dostanou až do Živého lesa, kde se seznámí s dobrotivými dinosaury z klanu Bodavých ocasů. Vůdce tlupy, Starý Zap, je pozve, aby u nich zůstali a užili si hostinu v jejich krásné farmářské vesnici. 

V současnosti se profesorovi Houkalovi s Karem podaří postavit stroj času, který jim umožní spojit se s Maxem. Bohužel toto krátké spojení zanechá signál, jehož si všimne Shadow Master. A tak nyní Shadow Master zná polohu Maxe a jeho přátel a zaútočí na ně.

Královna Felina spouští útok na vesnici -- přivede T- Rexe a ještěry. Poklidný a mírumilovný rod Bodavých ocasů není schopen se bránit, takže Lvína, Twitch, Spike a mladý Nikko pomáhají stovkám členům rodu do bezpečí. Jediný, který se postaví z rodu bodavých ocasů vedle Maxe, je starý Zap. Max se utká s Felinou, ale trhavé vzpomínky ho vyřadí z koncentrace. Nic ale není ztraceno. Lvíně se podaří motivovat všechny členy rodu Bodavých ocasů, aby se postavili a zúčastnili se poslední bitvy o přežití. Všichni se spojí a postaví se po boku Maxe a starého Zapa. Podaří se jim překonat bandu královny Feliny a donutí je ustoupit?

Zdroj: youtube.com

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací