Maxova Dobrodružství Až na vrchol

zobrazeno 224×

Vložil(a): inglulie2, 14. 8. 2015 12.50

Max a jeho přátelé pokračují v cestě a dostanou se do Černé sopky, kde je druhý dinosauří krystal -- Krystal letu střežený zuřivými Nebeskými lovci. 

Shadow Master už je tam a využívá T- Rexe a Predátory, aby odlákali Nebeské lovce, přičemž se plíží na sopku, aby získal krystal. 

Maxovi se také podaří dostat do sopky, kde se mu podaří porazit Shadow Mastera a bude mít možnost získat krystal. Ale ještě předtím, než ho může chytit, spustí T- Rex svůj řev. Ze sopky se nad hlavami Maxových kamarádů začnou uvolňovat kameny a vymrští je do jádra sopky do vroucí lávy. Max skočí do vulkánu, aby přátele zachránil, ještě než dopadnou na lávu. Krystal tedy opět nezíská a získá ho Shadow Master. 

Mezitím v současnosti profesor Houkal téměř dokončil svůj stroj času. Jedinou chybějící součástkou jsou Mrazivé korálky, které jsou stále v paláci Bílých tygrů. Podaří se mu je získat a dostat se do minulosti za Maxem?

Zdroj: youtube.com

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací