Ježíšek

zobrazeno 458×

Vložil(a): LenčaPar, 8. 12. 2015 22.10

Jak Ježíšek cestuje? Jak to všechno stihne? Jak to, že nezmrzne? Proč nejsou Vánoce častěji? Kdo by neznal všetečné dotazy dětí na původ a tajemství Ježíška. V dnešní uspěchané a globalizované době jsme jako rodiče vděčni za každou nápovědu, která nás vede k pochopení staletých tradic. Básnička Ježíšek autorky Hany Auerové dává prostřednictvím přednesu Josefa Somra pomocnou ruku všem rodičům, kteří dbají na udržení tradičního pojetí Vánoc a nespokojí se s komerčně preferovaným santaklausovským příběhem.  

Obsah

Kreslené příběhy plné laskavého humoru vypráví svým podmanivým hlasem, jemuž se zaujetím naslouchá už několik generací, Josef Somr. Zimní vyprávění zavede malé i velké diváky do předvánoční zasněžené Prahy, kde pejsek, dědeček a papoušek zažívají různá dobrodružství. A o napínavé historky s pohádkovým koncem nebude mít nerozlučná trojice nouzi ani v létě. V druhé sérii spolu mimo jiné oslaví Den dětí, absolvují pražských maraton nebo navštíví letní kino.

Zhlédněte video zde: https://www.stream.cz/pohadky/kulata-pohadka/10004744-jezisek

Autor: https://www.stream.cz/pohadky/kulata-pohadka/10004502-kulata-pohadka-10-soutez-dobrych-skutku

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/57924-kulata-pohadka/galerie/?type=3

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lenkamaresova, 26. 12. 2015, 13.33

Krásná pohádka!

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací