Gumídci 27 díl, Hledání ztraceného jara a Vlk a kouzlátka

zobrazeno 111×

Vložil(a): nikihiphop, 9. 8. 2016 23.38

Hlavními hrdiny tohoto seriálu je šest (později sedm) humanoidních medvídků (jsou jedinými gumídky, kteří zůstali v Medunii v tzv. Gumdolí – ostatní jejich příbuzní odpluli před 500 lety ze strachu z lidí do zámoří), dále se v seriálu objevují obři – tupouni – a několik dalších lidských postav. Seriál se odehrává ve světě podobném středověké Evropě. Gumídci žijí v lese, kde se skrývají před lidmi, kteří si myslí, že gumídci již neexistují a že příběhy o nich jsou pouhé pohádky. O jejich existenci vědí kromě epizodních postav jen tři lidé – Ignor, princezna Klára a královské páže Kryštof.

Hlavním nepřítelem gumídků je kníže Ignor, který žije v Lotrónsku na hradě Lotrník společně s obry tupouny, ke kterým patří i malý tupoun Stoupa, hlavní poskok Ignora. Hlavním cílem Ignora je získat hrad Strdín, kde se svou rodinou a svými poddanými žije král Medunie – Kristián. Na tom, že se Ignorův cíl zatím nepodařilo uskutečnit, mají velký podíl gumídci a jejich přátelé.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=lum4bldVPyE

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitka46

jitka46, 10. 8. 2016, 23.18

tento díl si moc dobře pamatuji, super!

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací