O Pepíčkově novém oblečení

zobrazeno 82×

Vložil(a): vendy.z, 7. 7. 2016 21.09

Byl jednou jeden chlapeček a ten se jmenoval Pepíček. Maminka mu jednou řekla, že mu nechá ušít u švadleny nové oblečení. Dovedla ho tedy ke švadleně. Švadlena si Pepíčka změřila, aby mu to nové oblečení dobře ušila.

Asi za týden šel Pepíček s maminkou ke švadleně, aby si nové oblečení vyzkoušel. Nové oblečení bylo krásné, ale na rameni se mu dělal takový faldík. Švadlena řekla, ať se Pepíček trochu předkloní dopředu. A vida, faldík byl pryč. Jenže jako na potvoru se objevil na novém oblečení další faldík na rukávu. Švadlena zase řekla, ať Pepíček ruku ohne v lokti a vytočí dovnitř. A faldík zase zmizel. Jenže se zase se objevil další faldík na břiše.

Takhle to pokračovalo, až byl Pepíček zkroucený jak paragraf, ale na novém oblečení nebyl ani faldík.

Když šla maminka se zkrouceným Pepíčkem pak domů, tak je pozorovali dvě babičky, které čekali přes ulici na autobus. A jedna povídá: "Chudáček chlapeček. To je hrozný tyhle nemoci." A druhá přitaká a povídá:"Jo, jo. Ale jaký má pěkný nový oblečení !"

Zdroj: http://zdarmaprodeti.topstranky.cz/stranka-pribehy-o-detech-a-pro-deti-3

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací