Jak si Honzík roztrhnul kalhoty, aby mohl mít stejně krásné nové, jako krteček

zobrazeno 61×

Vložil(a): vendy.z, 7. 7. 2016 21.08

Tak si to představte, malý Honzík se zakoukal do pohádky o krtečkovi a kalhotkách. Takové krásné modré kalhoty s kapsou má ten krteček a jak je šťastný, pane jo, to bych chtěl také. Jenže maminka mi obléká takové jiné, ty nejsou tak krásné, a navíc tuhle když jsem upadnul, trochu se mi prodřely na koleni.

A tak Honzíka napadlo, co kdyby se mu dočista roztrhly, že to by přeci maminka koupila nové, třeba rovnou také takové krásné, jako měl krteček. A to odpoledne Honzík venku řádil, že úplně předčil ostatní děti. Jezdil na klouzačce jako o závod, hrál si na piráta a houpal se na lanovém žebříku na hřišti. Ale kalhoty držely a držely. Když odcházel ze hřiště s maminkou, povzdechl si pro sebe "ty jsou k neutahání". Maminka se hned začala vyptávat, koho se to snažil utahat, až z Honzíka nakonec vypadlo, že by chtěl nové kalhotky s kapsou. Maminka měla pro malého krtečka velké pochopení, a tak večer začala vybírat nové kalhoty pro Honzíka. Beztak ty staré už mají na kolínku díru. 

A jak se rozhodla, tak udělala. Vybrala jedny z krásných kalhot na třech bráškách v eshopu. S kapsou na zip - to aspoň Honzík ty své drobnosti neztratí. A ještě k tomu ochrana před odřenými koleny. Poznáte které kalhotky maminka vybrala?

Další tři dny už se Honzík tak nesnažil staré kalhotky roztrhnout, protože měl slíbené nové, ale co se nestalo, při skákání do písku najednou rup, a šef na zadečku povolil. Ajé, zrovna na takovém místě! Naštěstí už ho doma čekaly krásné nové kalhoty, a jestli z nich nevyrostl, nosí je dodnes :). 

Zdroj: http://zdarmaprodeti.topstranky.cz/stranka-pribehy-o-detech-a-pro-deti-3

Máte i Vy oblíbenou pohádku, o kterou se chcete podělit? Přidejte ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací