Pampeliškový Ježíšek 2021

zobrazeno 185×

Vloženo: 21. 11. 2021 11.23

Pravidla:

Jak Pampeliškový Ježíšek funguje?

Je fajn rozdávat radost. A pokud máte zároveň rády překvapení, pak je tato akce právě pro vás! :) 

Na této stránce se může zapsat každá z vás, která se chce akce zúčastnit. Termín pro zapisování je do úterý 30.11.2021. Poté každá z vás dostane své číslo a čísla všech se odkryjí. Tím také všichni uvidíme, kolik z vás do této akce šlo. Vy si budete vybírat čísla (každá si může vybrat jen jedno) a po kliknutí na něj se vám zobrazí jméno a adresa maminky, kterou jste si tímto vylosovaly.

Svou účastí v Pampeliškovém Ježíšku souhlasíte s poskytnutím adresy mamince, která si vás vylosuje. Doporučujeme, abyste si do svých profilů napsaly něco víc o sobě, aby si maminky mohly přečíst, co máte rády, co vás zajímá a podle toho pro vás také třeba vymyslely dáreček. Pak už můžete směle tvořit nebo kupovat.. Limit pro hodnotu dárečku je maximálně 100 Kč, ať to jsou jen symbolické dárky a některá maminka není třeba rozčarovaná, že jí přišlo něco jinak "hodnotného", než odeslala sama. Je to zábava a hra, tak věříme, že to tak všechny budete brát. :)

Moc si cením toho, jakou sestavu maminek tady na webu máme a nerady bychom, aby došlo k tomu, že některá maminka dárek neodešle.

Akce je omezena pouze pro maminky, které jsou tady na webu aktivní a nasbíraly už alesoň 100 pampelišek (nemusíte je mít aktuálně v profilu, stačí, že jste je nasbíraly někdy dříve a už jste si za ně vybraly nějaké dárky) a které mají veřejný profil.

Pokud by se stalo, že některé maminky nekliknou do neděle 11.12. 2021 na žádné číslo a tím se na jiné maminky nedostane dáreček, budeme zapomětlivé maminky nejprve kontaktovat a když by náhodou ani do neděle 18.12. žádná reakce nepřišla, odečteme jim 100 pampelišek z profilu (můžeme jít do mínusu). Je to taková prevence proti zklamání.. Ale pevně věřím, že u nás takové situace nenastanou.

Spoléháme na férovost vás všech a na tu vzájemnou sounáležitost a dobrou náladu, která nám tady na webu tak krásně funguje. :)

Až budete posílat balíček s dárečkem pro vylosovanou maminku, pošlete jej DOPORUČENĚ a na balíček napište viditelně heslo PAMPELIŠKOVÝ JEŽÍŠEK, ať se balíček neztratí, zásilky se nevrací zpět a ať maminka ví, co jí to přišlo. Když do balíčku přidáte ještě nějaký vzkaz, určitě radost obdarované maminky ještě znásobíte :) Na balíček můžete ke svému jménu odeslatele připsat i přezdívku, protože se právě pod přezdívkami často znáte.

 

Pro účast se musíte nejprve přihlásit nebo zaregistrovat.

Účastní se celkem 7 maminek.

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lipi4, 26. 11. 2021, 21.13

Juchuu, aspoň jedna tradice žije

snany, 24. 11. 2021, 17.49

Jdu do toho, kdo se taky přidá?

k.o.r.i.n.e.k, 25. 11. 2021, 14.53

Taky jdu do toho 😉 zatím je malá účast 😬

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací