Online webináře ŽIVĚ startují už příští týden!

zobrazeno 1644×

Vloženo: 3. 10. 2020 10.03

Online webináře ŽIVĚ startují už příští týden!

Online webináře ŽIVĚ startují už v úterý!

V této době, kdy v rámci bezpečnostních opatření trávíme více času doma a nemůžeme se tolik stýkat s dalšími lidmi, jsme se rozhodly na webu rozjet NOVOU KATEGORII - ONLINE WEBINÁŘE. Pokud potřebujete s něčím poradit, chcete se protáhnout, zabavit děti, rozvíjet se... nebo vám prostě jen chybí mezilidský kontakt, vyberte si téma a přidejte se k nám. Zároveň touto cestou podpoříte jednotlivé lektory i náš web. :)

Postupně webináře doplňujeme a pokud máte nějaký tip, co byste rády mezi webináři našly, dejte nám vědět tady v diskuzi. Budeme rády za sdílení mezi vaše přátele.

Lítáme v tom společně!

A jaké webináře startují už příští týden?


Vaše maminky z ProMaminky.cz

Jak na úspěšný začátek kojení po porodu
webináře

Jak na úspěšný začátek kojení po porodu

Milada Řeháková I Kojení není o náhodě, ale můžeme se na něj velmi účinně připravit. Vysvětlíme si, jak jsou první chvilky po porodu extrémně důležité pro začátek kojení.

Úterní lekce Vinyasa jógy pro pokročilé
webináře
Úterní lekce Vinyasa jógy pro pokročilé

Petra Kosková I Každé úterý v podvečer po dobu pěti týdnů zavítejte na lekce plynulejší Vinyasa jógy pro mírně pokročilé až pokročilé, zakončené meditací.

Důležitá role partnera u porodu
webináře
Důležitá role partnera u porodu

Jitka Čejková I Partner u porodu je pro ženu velmi důležitý. Díky znalostem, jak může svou ženu podpořit, si nebude připadat zbytečný, nebude se "nudit" ani bát.

Přidejte se k nám, ať vám něco neuletí...

ProMaminky.cz na FacebookuProMaminky.cz na InstagramuProMaminky.cz na Youtube

Newsletter


Chcete se dovídat, co je na ProMaminky.cz nového, z první ruky? Stačí se jen přihlásit k odběru našeho pravidelného newsletteru.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací