G-mini Mambo CAMEL

zobrazeno 393×

Vloženo: 7. 5. 2019 18.40

G-mini Mambo CAMEL
nové zboží
Přidáno:
7. 5. 2019, 18.40
Výrobce:
G-mini
Cena:
0,00 Kč
Mám zájem (Více na Kasa.cz)
Jídelní židlička G-mini se snadno přizpůsobí!

Pokud vybíráte jídelní židličku pro své děťátko, myslete na to, že největší pohodlí mu poskytnou možnosti nastavení výšky a polohování. Jedině tak se bude dítě cítit pohodlně a při jídle nebude ničím omezeno. Skvělou volbou je jídelní židlička G-mini Mambo Ruby v elegantním koženém designu, která je velmi praktická a variabilní, díky čemuž se snadno ve všech směrech přizpůsobí vaší ratolesti.

Zaměřeno na děti
Značka G-mini, která dodává na trh široký sortiment kojeneckého a dětského zboží, se snaží ve všech ohledech přizpůsobit potřebám dítěte. Použité materiály, design i technologie jsou vyvinuty tak, aby co nejvíce vyhovovaly bezpečnému a pohodlnému používání. Výrobky G-mini jsou výsledek práce českých návrhářek, které jsou zároveň maminkami, a tudíž dokážou skvěle zúročit praktické zkušenosti. Vsaďte na českou kvalitu řešenou nejen s ohledem na líbivý vzhled, ale zejména na spokojenost děťátka.

Široká variabilita nastavení
G-mini Mambo je víceúčelová jídelní židlička, která bude díky snadnému polohování spolehlivě vyhovovat právě vašemu děťátku. K dispozici máte do 3 stupňů nastavitelný sklon zad, opěrku nohou do 3 pozic, a stejně tak můžete polohovat výšku, a to až v 7 krocích. Zároveň lze korigovat vzdálenost dítěte od pultíku či jej přizpůsobit tomu, jak dítě roste. Tím zajistíte malému strávníkovi vždy ideální a pohodlnou polohu. Židlička je určena pro d...
Sdílejte:   | 
0

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů