Sex na prvním rande. Není to brzy?

zobrazeno 1640×

Vložil(a): marianka, 19. 10. 2015 13.56

Občas to tak bývá, že se představy lidí o sexu dost liší. A pak to může vést k hádkám, nedorozuměním a výčitkám, což platí pro dlouholeté vztahy i ty nově navázané. Nepříjemný zážitek se nedávno stal třiadvacetileté Jarce. Raději na něj vůbec nevzpomíná.

Byla to nepříjemná příhoda, která se Jarky dost nemile dotkla. Nedávno poznala v baru Radima. Líbil se jí, choval se mile, bavil se, vtipkoval, pozval ji na pivo. Choval se tak, jako by měl zájem o chození, což jí později večer i řekl. Jenže když ji pak pozval na první rande, chození okamžitě skončilo. Radim si totiž představoval první rande úplně jinak než Jarka.

Ta si myslela, že už ji nemůže nic překvapit, v sexu není nezkušená. O panenství přišla v 17 letech s klukem, kterého znala od dětství, a pak měla ještě dva další vztahy, k tomu občas nějaký „náhodný“ sex, když zrovna s nikým nechodila. A přesto nečekala, že Radim je tak jiný, než se zdál. „Mluvil docela rozumně, připadalo mi, že hledá vztah, ne jen sex na jednu noc. To by si asi taky nevybral mě, spíš nějakou mladičkou holčinu, říkala jsem si. A bylo to jinak.

Pozval mě na večeři, to bylo krásné, dali jsme si výborné jídlo i víno, měli jsme hezkou náladu. Myslela jsem si, že mě pak doprovodí domů a zase se sejdeme. Rozhodně jsem neměla v úmyslu jít s ním do postele, na prvním rande mi to připadá brzy. Ale... Když jsme šli z restaurace směrem k mému bytu, líbali jsme se a drželi za ruku. Bylo to romantické, škoda, že to tím neskončilo. Pak už bych to radši vymazala z paměti. U dveří mého bytu šel Radim automaticky dovnitř, ale já ho zarazila. Divil se, ale nevzdával to, zkusil mě dál líbat a přemlouval mě, že je ještě brzy, že nás čeká celá noc, a co všechno si můžeme užít...

Ale já se zasekla, nechtěla jsem hned sex a dala jsem mu to najevo dost rázně. V tu chvíli ho veškerá vášeň přešla, začal mi vyčítat, že jsem netýkavka, že jsem krutá, když chlapa vzruším a pak nic. To je asi pravda, ale já mu dávala od začátku najevo, že nic nebude, jen to nechtěl chápat. Prý počítal se sexem, mělo mi to být jasné. Řekla jsem mu, že jasné to je: ať hned vypadne. Byl fakt naštvaný, ale už mi to bylo jedno. Ať si na nevázaný sex najde někoho jiného...“

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (10 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 14. 10. 2022, 9.44

No já měla jednou taky takový jeden úlet se svým zákazníkem. Od té doby nechávám sjednávání schůzek s klienty na https://www.axxel.cz/ a vím, že nebudu ničeho litovat. Bohužel jsem do toho tenkrát spadla a zjistila, že mě dotyčný jen využil pro svůj vlastní prospěch. No, mohla jsem si za to sama. Nikdo mě k ničemu nenutil, jen tak příjemně zmanipuloval.

Fun, 13. 12. 2018, 19.07

No chlapi;)

Žofinka

Žofinka, 22. 5. 2018, 6.28

Tak to není nic pro mě

Mygara

Mygara, 3. 3. 2017, 13.40

tak sex na prvním rande nikdy, toho člověka v podstatě neznáte

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 17.48

na prvním rande? To bych ho poslala taky do háje

louskacek2, 18. 12. 2015, 23.36

Musi xmchtit oba a kecy typu ze s tum pocital apod. mu body dost snizily...

Itany, 4. 12. 2015, 9.15

Musí chtít oba...ješte že jste se nedala a dopadlo to dobře.)

inglulie2, 22. 11. 2015, 19.52

Musí chtít oba dva. Ještě, že to dobře dopadlo.

mckvak, 6. 11. 2015, 8.42

Taky to mohlo dopadnout hur Jeste ze tak

Katka

Katka, 19. 10. 2015, 18.36

Uff, dobře to dopadlo ;o) Já jenom souhlasím ;o)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů