Přítel si chce dát ve vztahu pauzu. Pauzu!

zobrazeno 1550×

Vložil(a): monicka123, 5. 11. 2015 11.45

Pauza ve vztahu? Co tomu říkáte?

To slovo vážně nesnáším! Pauza ve vztahu? Co to je? Jestli si nějaký chlap myslí, že si musí dát pauzu, je to rozhodně konec... Tak to jsou slova Natálie.Já si myslím něco podobného, jeden můj přítel mi kdysi taky řekl, že si dáme pauzu. A tři dny nato už volal, že si to rozmyslel... O mně ale tenhle příběh rozhodně nebude. Není totiž tak zajímavý jako vyprávění Natálie a hlavně se stal před tolika lety, že už ho zavál čas.To Natálie má zážitek čerstvý. Její přítel Marcel, s kterým tři roky žije, jí před týdnem řekl tu skvělou novinku: „Co kdybychom si dali pauzu?“
Pauzu?

Pochopitelně jsem na něj vyjela... Nečekala jsem to. Seděli jsme u televize, jako skoro každý den, pohoda. Ani nevím, co dávali, četla jsem si knížku, když Marcel promluvil: Naty, co kdybychom si dali pauzu?

Pauzu? Děláš si srandu? To ses zbláznil, ne? Křičela jsem, protože mě fakt překvapil, myslela jsem si, že je mu se mnou dobře, že máme pohodový vztah. Naty, nerozčiluj se... Jen bych si chtěl vyzkoušet být na chvíli sám... To už jsem nezvládla. Chceš pauzu? Tak si sbal tašku a běž!No, musím říct, že mě překvapil i podruhé - vzal si pár věcí a se slovy: Tak fajn, já jdu... fakt odešel. Teď už je to týden. A my se celou tu dobu neviděli. Já totiž nechci, protože mě to tak hrozně zklamalo, že nejsem vůbec schopná s ním mluvit. Marcel mi píše smsky a volá mi, ale já nějak nemám chuť to zvednout. I když vím, že je to zbabělost. Zatím jsem mu napsala jen zprávu, ať mě nechá být, že si všechno potřebuju rozmyslet. Ale je jasné, že pro mě je to konec. Vztah, kdy si jeden z partnerů potřebuje odpočinout, přece nemá smysl!Kdyby nám bylo osmnáct, tak to chápu, mohlo by mu připadat, že o něco přichází, když už tak dlouho chodí se mnou. Ale proboha, vždyť už nám je skoro třicet! V tomhle věku by partneři měli plánovat spíš rodinu než pauzu. Nebo ne?Pořád přemýšlím, co ho vedlo k tomu, že vymyslel takovou hloupost. A vychází mi z toho jediný důvod - poznal nějakou jinou ženu a zřejmě ji ještě moc dobře nezná, tak se prozatím nechce úplně rozejít se mnou, co kdyby mu to s ní náhodou nevyšlo... To by se dalo pochopit, že má jinou, ale řešit to trapnými výmluvami, že si dáme pauzu? Vždyť se se mnou mohl rozejít normálně, říct, že už ho to se mnou nebaví, že někoho poznal.

Chystám se s ním sejít a říct mu, co si myslím. Ať řekne cokoliv, jsem rozhodnutá, že je mezi námi konec. Vždyť tohle může udělat za pár let znovu. Už mu prostě nevěřím.“
Zeptala jsem se dalších kamarádek, co by Natálii poradily, kdyby byly na jejím místě:

Pavla: Je to divné, vypadá to na jinou ženu a Marcel si není jistý, jestli stojí ta nová za to. Každopádně je asi slaboch, který neumí moc jednat na rovinu. Natálie by se s ním měla rozejít, určitě si najde lepšího chlapa.

Linda: Odpočinek od druhého občas potřebuje každý, ale řešit to takhle? Vždyť se dá odjet někam na víkend s kámošem, nebo si zajít večer někam bez toho druhého. Kdyby Marcel potřeboval jen odpočinek, asi by to řešil jinak. Taky myslím, že má nějakou jinou.

(toto není můj příběh je to mojí sousedky ) ale dovolila mi o něm napsat..

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (15 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 15. 2. 2021, 20.09

Musím se vám holky k něčemu přiznat. Můj manžílek je absolutně nezasvěcený kutil, po kterém bych nechtěla snad ani to, aby mi zavázal tkaničky. On je takové trdýlko, že by se do toho určitě zamotal. I proto jsem se musela vydat na cestu neznámou pouští a najít pro případnou rekonstrukci e-shop s plechovou střešní krytinou. Našla jsem tohle: https://www.blachotrapez.cz/cs/produkty/plechova-strestni-krytina

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2018, 8.34

Co to je za slovo, pauza

Mygara

Mygara, 3. 3. 2017, 7.42

pauza znamená vždy konec

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 19.02

pauza, co je to za slovo. Ať se pochlapí a řekne narovinu, že chce vztah ukončit

Anna K.

Anna K., 2. 9. 2016, 23.44

Pauza = konec

louskacek2, 6. 12. 2015, 21.41

Pauza....no v puberte mozna ale v dospelosti ukazatel smer konec....

Minnie, 29. 11. 2015, 19.29

To by mě hodně zklamalo. Kdyby za mnou přišel chlap, že chce pauzu, řekla bych mu že buď bude se mnou, a nebo jestli chce ať odejde, ale navždy. Nedokázala bych s ním už být a stresovat se, kdy bude chtít pauzu zase. Takhle snad dospělí nefungují.

inglulie2, 22. 11. 2015, 19.33

Ha ha tak pauzu jo? Bez důvodu? Taky bych mu sbalila kufry, to není vztah.

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.26

Není to zbabělost, taky bych s ním nechtěla mluvit. Pauza? To by si ji mohl vzít třeba po příchodu novorozence, aby měl klid? Chlapi neodcházejí z pohody, aby byli sami. Podle mě je v tom opravdu jiná žena. Většinou to tak bohužel bývá.

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.26

Není to zbabělost, taky bych s ním nechtěla mluvit. Pauza? To by si ji mohl vzít třeba po příchodu novorozence, aby měl klid? Chlapi neodcházejí z pohody, aby byli sami. Podle mě je v tom opravdu jiná žena. Většinou to tak bohužel bývá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů