Nemáte čas na sex? Tipy pro skvělou rychlovku

zobrazeno 761×

Vložil(a): monicka123, 5. 11. 2015 12.09

Pro úžasný sexuální zážitek nepotřebujete strávit v posteli dlouhé hodiny.

Je lepší mít nějaký sex, než vůbec žádný. Kdybyste chtěli pořád čekat na chvíli, kdy budete moci s partnerem prožít romantický večer, mohlo by se stát, že vaše chvilka bude odsunována do nekonečna. Proto využijte každé příležitosti pro sexuální dobrodružství. Spontánní rychlovka může být daleko lepší a zábavnější, než dlouze připravovaný a nuceně romantický večer.

Přemýšlejte hříšně

Snažte se co nejčastěji cíleně myslet na to, zda by se při té či které činnosti nedal náhodou provozovat sex. Když budete myslet na nemravnosti, nebudete ani potřebovat složitou předehru. Protože zejména u žen je vzrušení především otázkou správného psychického rozpoložení.

Netrvejte na ložnici

Jste na nákupech s partnerem? Vyrazte si do převlékací kabinky. Také se můžete pomilovat po cestě v autě. Stačí, když zajedete na kraj města na postranní polní cestu. Při umývání nádobí hezky vyšpulte zadeček, třeba se na něj zezadu něco přilepí – tedy váš partner. Rukavice si klidně nechte – latex jako latex. Odvažte se zablokovat výtah. Kdo sex chce, vždy si najde nějaký způsob. Ostatní jsou jen výmluvy.

Vždy připravena

Připraveným štěstí přeje. Takže si vytvořte erotické zázemí. Mějte po ruce dost kondomů, lubrikanty. Noste vhodné oblečení na rychlovku. Tedy žádné kalhoty, nýbrž sukně, nejlépe dlouhé, samodržící punčochy, podvazky…stojí za to i mít připravenou výmluvu, kdyby vás někdo někde překvapil. Třeba že je vám nevolno a partner vás oživuje :-)

Pozice „nastojáka“ je nejvýhodnější

Tak se ve městě vejdete i na záchodky, převlékací kabinky v obchodě nebo do telefonní budky, pokud nebude průhledná, můžete ji klidně použít. Stačí jen zabezpečit dvířka. Lepší variantou je, když k ženě muž tulí zezadu, protože ta se může pevně zachytit rukama. 

 

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (9 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bejanela, 26. 10. 2020, 19.47

máme čas na sex. Oba ho moc milujeme, takže čas je a vždycky bude. Nejraději máme 69, jen je někdy těžké soustředit se na dvě věci najednou

naseivanka, 29. 9. 2020, 22.08

Rychlovku na záchodech jsem ještě neměla. Je pravda, že kde je vůle, tam je cesta, ale tohle není nic pro mě. Já si radši užiji romantický večer s přítelem a nějakými hračkami z https://www.romantickedepo.cz Na tyhle rychlovky už nemám věk, přeci jen mi je 31 let. To někdy dříve na zábavách… to byly časy

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2018, 8.21

Záchodky si klidně nechám ujít

Mygara

Mygara, 3. 3. 2017, 7.35

to jsou tedy rady, při kterých se až červenám

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 19.04

já spíš nemám chuť po celém dni běhání okolo dětí

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.24

Tak záchodky mě nijak nelákají )

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.24

Tak záchodky mě nijak nelákají )

mckvak, 6. 11. 2015, 8.37

Zajimave typy a pritom staci pouzivat logiku

DenisaC, 22. 11. 2015, 13.23

tipy

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací