Někdo nás tam nahoře má moc rád

zobrazeno 799×

Vložil(a): zdenka84, 28. 12. 2017 18.38

S otcem své dcery jsme se dohodli, že spolu ještě s dcerkou zajedeme na nákup.Syna jsem dala do školy a slíbila, že ho dpoledne vyzvednu a pojedeme spolu na ortopedii. Nakoupili jsme, dali oběd a jeli domu,dcerka v autě usnula a já zavřela oči na vteřinku, když v tom najednou rána a auto letí, vystřelují airbagy a já řvu na otce své dcery co dělá.Do toho se dcerka vzbudila a začala šíleně brečet, křičet a najednou dopad a ticho.......otec mé dcery se snažil z auta vylézt, ale nepovedlo se mu to, tak ani nevím jak přelezl na místo spolujezdce a byl venku a vytahoval naší dcerku,která brečela jak tygr. Já se nemohla dostat ven a bolest ruky a nohy byla taky pěkná. Najednou někdo vyrval dveře a tahá mne ven, ptá se jak mi je a já padám k zemi a  klepu se a jen se ohlížím,kde je má dcerka a co jí je. Kolem jezdí auta a žádné nestaví, jen popeláři jedoucí kolem nás zastavili,protože viděli ten náraza ihned běželi a vytahovali mne z auta. Hledám telefon a volám sanitku,policii a hasiče....v tom všem ale točím číslo 122 místo 112.Takže druhý pokus a snažím se třesoucí se vysvětlit co se stalo, i když to sama pořádně nevím. Do toho jde k autu člověk ,který začne říkat,proč volám sanitku, že nám nic není.Jasně nám nic není ,posílám ho do prd....A chlapec-viník prostě má doma chudák problémy, přehlédne mega ceduli STOP a klidně to do nás narve. Takže mu jen oznamuji,že pokud bude cokoliv dceři ať si mne nepřeje.Čekáme na sanitku,když kolem jede auto,které moc dobře znám a přibržďuje a fotí si to,co z auta zbylo. Takový hienismus a ještě se s cizím neštěstím chlubit. Doufám , že se to té dotyčné jednou vrátí. Přijíždí sanitka, hasiči berou mne a dceru do sanitky a jedem na houkačky do nemocnice.Otec mé dcery má pořezanou ruku,kterou mu hned na místě ošetřují a já řeším kdo vyzvedne syna ze školy.Takže volám tátovi a jeho přítelkyni....oba začínají jednat a pomáhat.V nemocnici s dcerou na rengen ,sono,kulhám,ale nemám čas řešit sebe, berou nás přednostně a hospitalizují.Dcerce do ruky kanylu,kdyby se cokoliv dělo,aby bylo vše rychlé.Berou jí krev i moč a dělají další vyšetření. Já stále neošetřená sháním někoho kdo by přijel a pohlídal dcerku,abych si mohla já dojít na chirurgii na ošetření.přijíždí taťkova přítelkyně a já 3 hodiny po havárce jsem konečně ošetřena.Ruka i noha naražená, ale ta psychika to je horší.Večer přijíždí můj taťka,jeho přítelkyně,můj syna otec mé dcery s věcmi....Pořád nemohu uvěřit tomu co se vlastně stalo a jak to mohlo dopadnou hůř a viník jen řekne,že má doma problémy,ale to že nás mohl zabít to neřeší. Druhý den volá viník a ptá se jak je na tom má dcerka a začíná vyprávět jak se ráno vzbudil a že ho bolí celé tělo a co jako,co je mi do něj,když on to zavinil...takže naštvaná ho po tel posílám sprostě dost daleko. Čekám na vizitu a výsledky co dál. Celou dobu se můj Taťka a jeho přítelkyně postarali o vše,o dcerku , o syna, o nás...prostě úžasný.

Pouštějí nás domů ,dcerka se vrátila zpět do mé postele,kde tráví noci, povídá o bouračce, začla si kousat nehty,ze spaní brečí,někdy křičí.....takže jsem se obrátila na odbornou pomoc,kde mi poradili spoustu věcí,kterými můžu dceři vše udělat jednodušší a je nám doporučená terapie.

Viník se do dnešního dne nebyl schopen ozvat či jinak reagovat na tuto situaci,jezdí si dál a nemusí řešit cokoliv. Takže můžete jezdit sebelíp,ale pojede jeden blbec, který nezná značky a může udělat víc škody než užitku.

Když jsem zjistila, že datum nehody bylo jen o týden  dříve než dcerka měla před rokem záchvat ,udělalo se mi z toho zle...nad ní stojí tisíc andělů, kteří jí chrání.

Máte i Vy zajímavý příběh, o který se chcete podělit? Napište ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (19 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

hlavně,že je maličká v pořádku ♥

Žofinka

Žofinka, 17. 4. 2018, 14.25

Hlavní je, že to dopadlo dobře

slavuska

slavuska, 6. 2. 2018, 23.23

hlavně že jste v pořádku

Janako

Janako, 16. 1. 2018, 18.30

Chapu,ze je to pro vas tezke, ale nastesti se nic nestalo.nasledky mohly byt mnohem horsi.

Aliisha

Aliisha, 3. 1. 2018, 12.49

Tenhle příběh už tu byl. Hlavně, že jste v pořádku.

Janna, 3. 1. 2018, 9.20

Hlavně, že jste všichni v pořádku.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 6.10

to musel být otřesný zážitek

Lenča Pešková, 29. 12. 2017, 20.53

Boze. Vim ze když pribude hodne pribehu ze jsou od tehle maminky. Myslim ze bylo bylo fajn zavzpominat i na vesele pribehy a ty semka napsat

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 12. 2017, 20.08

Tak aspon ue je v pohode

Fuga

Fuga, 29. 12. 2017, 19.51

to se vám stala bouračka už podruhé?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů